Autor Zpráva
klubo
Profil *
Když kliknu na like na mém webu tak mi to samo nabídne obrázek a text kterej se mi ukáže na facebook profilu, jenže ten text je hovadina (bere mi to text z patičky, kterej se tam vůbec nehodí) a obrázek to vezme třeba reklamní banner, dá se to nějak udělat abych si ten text i obrázek mohl zvolit sám? Tím myslím, že když na to klikne kdokoliv cizí aby taky neměl místo obrázku banner a text z patičky.
shaggy
Profil
Ty si moc nehľadal, však? ;-)
klubo
Profil *
to mi ale bohužel nefunguje, potřeboval bych českej, srozumitelnej návod, ideálně příklad
shaggy
Profil
klubo:
Fungovať ti to musí. Sú tam veľmi jednoduché informácie, na ktoré nepotrebuješ pokročilú angličtinu. Ak neovládaš tento jazyk, rovno si nájdi iný koníček, pri programovaní sa bez neho nezaobídeš.
Joker
Profil
klubo:
ideálně příklad
Vždyť na té odkázané stránce je poměrně jasný příklad. Co znamená „nefunguje“?
klubo
Profil *
i když tam zadám adresu obrázku který chci a text tak mi to stejně natáhne to co se líbí facebooku, tzn. text z patičky a jako obrázek logo provozovatele stránek
DJ Miky
Profil
U obrázku ještě musíš dávat pozor na velikost a poměr stran - viz výše uvedený odkaz:

The image must be at least 50px by 50px (though minimum 200px by 200px is preferred) and have a maximum aspect ratio of 3:1. We support PNG, JPEG and GIF formats.
klubo
Profil *
tak sem se s tim babral celý vodpoludne a nakonec jsem to přemohl, problém byl v tom obrázku, dal sem si tam na zkoušku obrázek cca 250x50px a ten text nakonec taky naskočil, ale to netuším jak se to stalo
shaggy
Profil
klubo:
Mohlo to byť spôsobené aj tým, že si facebook zvykne cacheovať stránky. Ak si sa už raz pokúsil pridať stránku, kde ti chýbal open graph meta informácie, tak si to pár dní "pamätá" a aj po ich pridaní ti stále ukazuje starý text a obrázok.
Na kontrolu, či to skutočne funguje, je dobrý facebook debugger.
klubo
Profil *
asi na tom něco bude, páč v debuggeru to ukazuje jak má, ale někdy to přecejenom hodí něco asi z cache fb

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0