Autor Zpráva
dako
Profil
Ahojte, potrebujem poradiť, či je nejaká možnosť, alebo ako sa dá obísť formátovanie, ktoré je určené pre určitú stránku?
Problém mam taký, že kamarát má stránku, kde robí menu a podstránky klasicky switchom teda grafika a aj formatovanie je na vsetkych podstrankach. A ja mu robím jednu podstránku, avšak platí tam všetko formátovanie a hlavne pri tabulke napríklad, alebo vo formulári - dam tomu nejaku css vlastnosť a malokedy sa stane ze ide, a pritom ked si to testujem inde tak to v pohode ide takze zapis je spravny, ale ma tam veci niektore tak ponastavované, že ma to nechce pustit. Napr.. dam tabulke border a nic sa nestane, a už to je dosť na nervy každu vec sa snažiť odladovať, a nechcem mu znicit jeho css.
Ako sa to dá vyriešiť, aby moju tabulku neovplyvnovali jeho vlastnosti ????

Ďakujem moc za rady :)
polonium
Profil
Bud přesnějším adresováním css vlastností, aby ty tvoje přepsali jeho stylovaní na tvé podstránce. Třeba když budeš adresovat přes id prvku nebo můžeš použít !important.
dako
Profil
ok, s tym important sa to pohlo aspon nieco som rozchodil, diky :)
Str4wberry
Profil
Nelze vytvořit výjimku, která na dané stránce CSS nepřipojí?

Pokud ne, je možnost CSS vypnout JavaScriptem.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Str4wberryho:
css.parentNode.removeChild(css)
Přirozenější by mi přišlo css.disabled = true.
Str4wberry
Profil
Těžko říct. Pokud není v plánu CSS zase zapínat, tak mi úplné odstranění přijde možná lepší. Například se mi disablované CSS nebude hlásit mezi ke stránce připojenými CSS soubory, když si je budu chtít pomocí svého vývojářského nástroje prohlédnout.

Přirozenější způsob je zase kratší.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0