Autor Zpráva
PetrK
Profil
Zdravím všechny přítomné. Tak trochu si lámu hlavu s levým menu kde jsem udělal každý odkaz jako tlačítko, možná jsem úplně mimo ale říkal jsem si že se zeptám. Název každého odkazu je jinak dlouhý a tím jsou pak samozřejmě i různě dlouhá ta tlačítka, no a protože jsou pod sebou tak to není moc pěkné. Částečně se to dá srovnat za pomoci "tvrdých mezer" ale to není ono, napadlo mě zda je možné v CSS přiřadit všem tlačítkům stejnou nějakou pevnou šířku. Případně přemýšlím že bych možná to menu celé předělal jinak, nechám si rád poradit.

Nejlepší je to vidět, takže zde je odkaz. No a když jsem už ten odkaz sem dal, má-li někdo čas a náladu, klidně při té příležitosti ten web trochu projděte a zkritizujte co se do mě vejde :-). Jsou to jenom takové jednoduché stránky, ale třeba by šlo něco vylepšit, možná jsem něco také udělal špatně, rád přijmu jakou-koliv kritiku nebo radu od odborníků. Nevím také jak to vůbec vypadá v jiných prohlížečích, já mám pouze IE6.

Předem moc děkuji a přeji všem krásný den
Plaváček
Profil
Ano, dá se to, ale je třeba ještě opravit pár chybek, které v kodu máš. Připravil jsem ti ukázku viz http://klient.plavacek.net/chorvatsko.html , tady si muzes stahnout zdrojovy kod, styl jsem ti upravil a opatril komentari http://klient.plavacek.net/chorvatsko.zip
PetrK
Profil
Plaváčku no co dodat, jsem ti nesmírně zauzlovaný :-))). Skutečně nevím jak bych poděkoval, máš to u mě. Kdybys někdy náhodou potřeboval cokoliv z mého oboru, jsem kdykoliv k dispozici.

Je zkrátka pravda že každý má dělat to co umí, ja například nenávidím když mě přijde na stůl televize nebo jiný přístroj po neodborném zásahu amatéra, tobě se zase pravděpodobně musí ježit vlasy hrůzou když přijdeš na nějaký amatérský web (jako ten můj...). Máš moje uznání, protože svoje "hlavní" stránky kacha.cz jsem během čtyřech let předělával asi 5x a pořád mě připadaly už na první pohled amatérsky, prostě neumím to přesně popsat ale nedokázal jsem docílit něčeho přesně nedefinovatelného co jsem viděl u některých jiných webů. No a ty mě uděláš během chvilky jiný zdrojový kód a okamžitě to vypadá úplně jinak, čeho jsem ani po desítkách nebo snad celkem už stovkách hodin studováním prostě nedokázal. Škoda že tu nejsou smajlíci, abych ti vysekl hlubokou poklonu....

Nyní jedu pryč tak ponechám dneska ještě na webu ten svůj zdroják, ať se pokochají i ostatní jaký jsem amatér :-) Večer až přijedu tak tam hodím ten zdroják od tebe, to je zkrátka něco úplně jiného. Musím si ho pořádně prostudovat abych se poučil, moc ti děkuju taky za vysvětlující komentáře. Ještě jednou moc a moc díky za tvou ochotu s jakou jsi mě pomohl.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0