Autor Zpráva
Mufna
Profil
Zdravím všechny. Vložil jsem si na stránky kód videa nahraného na YouTube

<iframe class="video" width="532" height="400" src="//www.youtube.com/embed/kodMehoVidea?rel=0" frameborder="0"></iframe>

Jak vidíte, mám tam parametr "rel=0", který by měl zajistit, že po přehrání videa se nezobrazí seznam dalších podobných videí. Bohužel to nefunguje, ten seznam se po přehrání videa stejně zobrazí (ve Firefoxu, jinde jsem to nezkoušel). Což nechci. Kde dělám chybu ?
Chro
Profil
Někde jsem četl, že se to musí zapsat jako ?&rel=0 pokud je v URL jen parametr rel.
Mufna
Profil
tak jsem to zkusil, ale nepomohlo to :-(
Antik4
Profil
Pokud to máš napsané:

<iframe class="video" width="532" height="400" src="//www.youtube.com/embed/kodMehoVidea
?rel=0" frameborder="0"></iframe>

tak bych to zkusil přepsat na

<iframe class="video" width="532" height="400" src="//www.youtube.com/embed/kodMehoVidea?rel=0" frameborder="0"></iframe>
Mufna
Profil
Antik4

tvoji radu jsem nějak nepochopil. Kde je rozdíl v těch dvou kódech ? Já tam žádný rozdíl nevidím. Spíš dedukuji, žes mi chtěl poradit, že mezi kódem videa a tím ?rel=0 nemá být mezera. Tu tam samozřejmě nemám. Jinak v těch dvou kódech žádný rozdíl není.
Antik4
Profil
Mufna:
Není to rada z vlastní zkušenosti nebo z mojí hlavy jenom jsem četl, že nesmí být mezi url nějaký prázdný znak (enter, mezera).
Chro
Profil
Co tak přidat &showinfo=0
Mufna
Profil
Antik4:

jasně


A již je to vyřešené :-) ... nechápu sice proč, ale najednou už to funguje v původní podobě v jaké jsem to měl. Záhada. Funguje to i jak píše Chro v [#2]
Chro
Profil
Protože obsah stránky byl beztak v cache. Tys to upravil, ale nerefreshnul jsi stránku (F5).

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0