Autor Zpráva
bod83
Profil
ahoj potřebuju poradit mam stránky které pohání redakční systém.udělal jsem si šablonu webu (templates) je to vše funkční ale tetka potřebuju do hlavičky vložit 3 obrázky (vlaječky) které budou odkazovat na jazykové verze a potřebuju poradit jak to mam vložit do kodu. zkoušel jsem to tam dávat v html kodu a nejde mi to. potřebuji abych si ty obrázky mohl zvětšit na jakou chci velikost, umístit si je kam potřebuju, dát tomu odkaz kam to bude odkazovat ,a přemýšlím nad nějakou akcí při najetí myši a když je zvolené, tak aby třeba změnilo barvu


kod hlavičky je
/* hlavicka */
#wrapper {background: url("../images/hlavicka.jpg") no-repeat center top;} /* obrázek v hlavičce */
#header {padding: 0px; width: 980px; height: 283px; margin: 0 auto;} /* šířka a výška hlavičky */
#header h2 {padding: 10px 0 0 20px;float: left; color: #4300FF; line-height: normal; letter-spacing: 10px; font-size: 1.2em; font-weight: bold;}
#logo h1 {float: left; color: #4362FF;} /* logo h1 barva hlavního nadpisu */
#logo h1 {margin:0px; padding: 180px 0 0 100px; font-size: 4em;} /* logo h1 height = odskok menu do prava padding = výška hlavního nadpisu */
#logo h2 /* logo p umístění a barva druhýho nadpisu*/
#logo a {text-decoration: none; color: #4362FF; font-weight: bold;} /* barva všech odkazu */
peta
Profil
Das do hlavicky div a do nej ty obrazky. Nastavis mu vysku, sirku, pozici (height, width, top, left, position). Hlavicce nastavis position:relative.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0