« 1 2 3 4 5 »
Autor Zpráva
mila
Profil
A co takhle frontpage?
Je to easy a poradit ti s tím bude jednodušší než s nějakým bluevodou.
ppooler
Profil
No já zkouším teď dělat v PS padu,(všichni říkali ,že je lepší než Frontpage)
ale stejně se mi nejlíp dělá (teď ,když už tomu začínám pomalu rozumět),normálně v poznámkovým bloku....

Taky jsem zkoušel ,hledat stránku na netu,která má podobný design,jako mám svoji představu ,zobrazit si její zdrojový kód ,zkopírovat si ho do pznámkovýho bloku,přepsat text,vyměnit obrázky apod.,ale to se moc neosvědčilo...
ppooler
Profil
Ale teď jsem objevil prográmek a sice Nvu !
KONEČNĚ JSEM NAŠEL CO JSEM HLEDAL.
Celou noc jsem Nvu studoval a jsem spokojný...Jediná chybička bylo to,že jsem v něm otevřel dokument (velmi jednoduchej),který jsem si vytvoříl v poznámkovým bloku a napsalo to hlášení :"Z neznámých důvodů nelze dokument editovat",ale nebyla to pravda protože šlo...

Je to dobrý software.Jednoduše v něm dělám tabulky,odkazy, obrázky,- některý prvky v něm pomocí funkce vrstva dou normálně přesouvat myší...je na to napojen i odkaz na Fórum-čili už mám vyhráno :-)
Anonymní
Profil *
Problém je zřejmě v tom ,( podle informací které jsem si přečetl v komentářích na serveru stahuj.cz),že program Bluevoda si vytváří vlastní formát stránek,"díky" kterému můžete vlastnoručně udělané stránky vyexportovat pouze na webový prostor, který si na vodahost.com musíte zakoupit. Jinak vám web (prý) nepojede ...Ovšem v těch samých komentařích je popsaný i postup,kterým to lze obejít,ten jsem ale nepochopil.Proto zakládám tuto diskuzi...Podstatné je to,že v Bluevodě může stránky vytvořit i takzvaná "lama"(mě se tento termín nelíbí,protože každý někdy začínal...),jejich zveřejnění je věc druhá...
Problém je zřejmě v tom ,( podle informací které jsem si přečetl v komentářích na serveru stahuj.cz),že program Bluevoda si vytváří vlastní formát stránek,"díky" kterému můžete vlastnoručně udělané stránky vyexportovat pouze na webový prostor, který si na vodahost.com musíte zakoupit. Jinak vám web (prý) nepojede ...Ovšem v těch samých komentařích je popsaný i postup,kterým to lze obejít,ten jsem ale nepochopil.Proto zakládám tuto diskuzi...Podstatné je to,že v Bluevodě může stránky vytvořit i takzvaná "lama"(mě se tento termín nelíbí,protože každý někdy začínal...),jejich zveřejnění je věc druhá...


ALE NIE JE TO CELKOM PRAVDA! BlueVoda DOKAZE GENEROVAT HTLM KOD, STACI KED SKOPIRUJES KOD HTML A VLOZIS HO DO NEJAKEHO HTML DOKUMENTU A MAS STRANKU.
Radim
Profil *
Zajímalo by mě jak uložim stránku do *.htm nebo do něčeho co pak můžu dát na web.....poradíte mi někdo?
ppooler
Profil
Anonymní,no jasně teď už to vím také, ( tohle když jsem psal tak to byl můj absolutní začátek s tvorbou www :-))

Přeci jenom se ta Bluevoda se dá na něco využít...Když něco neumím udělat v Nvu,tak to udělám v Bluevodě a pak ten kód použiji...jenže se musí začít od prázdné stránky, protoře v tomto programu nejde otevřít nic,co nemá koncovku bvp...

Radim
Normálně,třeba otevři "poznámkový blok",vlož do něj stránku a dej "Uložit jako"napiš nějaký název, pak tečku a pak htm nebo html,to je prakticky totéž...
Wolfer
Profil
Já si stejně myslim že je nejlepší notepad:) ale zkoušel jsem dělat i ve FirstPage a to byl zatím jediný editor který se mi líbil, protože je stejně jednoduchý jako poznámkový blok, ale můžete si v něm danou stránku rovnou zobrazit a když chcete něco složitějšího tak můžete použít samotný editor;)
johnny
Profil *
bluevodu sem zkusil,ale zetim ji pouzivam jenom pro zdrojovek kod nejakejch objektu,a menu,
ktery pak zkopiruju a udelam po staru. :-)
Lukasisko
Profil *
mě se osvědčil dreamweaver mx2004 až na ty chyby při wysiwygu, ale průběžně to sleduju v preview
Stryt
Profil *
jak se vklada PHP do BlueVoda??
unovy
Profil *
tak to je maras cely den se učim na tom skvělem programu -(puvodní domenka) blue voda ze se konecbe vyhnu html kodu vypadalomtomuž skvěle a zase nic kazdopadně diky za rady a skusím něco jiného ..
kocka
Profil *
vite nekdo jak stranky umistit na web?
xxxx125
Profil *
Musíš si vybrať nejaký webhosting buť zadarmo (s rôznymi obmedzeniami) alebo platený (podla toho koľko zaplatíš, si vybereš hosting-budeš mať viac alebo menej miesta na stránke) potom keď to budeš mať spravené už ti stači ponaťahovať celú stránku z počítača na web. Ale daj si pozor aby hypertextové odkazy (linky) na tvojej stránke v počítači nesmerovali zase do tvojho počítača, lebo keď si to natiahneš na web tak sa to nenájde, napr. by stránka na internete smerovala do C:/windows/mojweb -a to by sa na webe nenašlo. Trocha nezrozumitelne som to vysvetlil, rozumieš tomu?
medvidek
Profil
Bluevoda generuje zastaralý HTML kód, který není validní a je zastaralý !!!
Hrozí riziko, že s tímto kódem se nedostanete do vyhledávačů a s nějakou SEO optimalizací do vyhledávačů v tomto stavu, nemůžete počítat. Je to tak nedokonalé, že to raději vyhodit.
HTML, potažmo XHTML jazyk není složitý a je lepší si to pomalinku zkoušet třeba ve výborném PS PADu. Jako návod k pochopení vám může pomoci, otevřít si nějaké dobré internetové stránky a podívat se v browseru na zdrojový kód.
Vše je jen skládanka, tak hodně štěstí, medvídek.
medvidek
Profil
[b]Pro Kočku k webhostingu:[/b
Free hosting máš na http://www.pipni.cz , Tvá doména.com stojí 238,-Kč i s DPH, hosting tedy zdarma.
Mejlem dostaneš kódy i s FTP přístupem. Není nic jednodušího, jak to přes FTP nasypat
Total Commanderem. medvidek.
wrobi
Profil *
Halo, mám dotaz už je nějaká čeština na blueVodu??? prosím napište odkázek na wrobi@seznam.cz. Díky za odpověď
joe
Profil *
nevíte kde stáhnou češtinu??
ppooler
Profil
Čeština není a ještě dlouho nebude...
Medvídek jasně píše,Bluevoda generuje zastaralý HTML kód, který není validní a je zastaralý !!!
Hrozí riziko, že s tímto kódem se nedostanete do vyhledávačů a s nějakou SEO optimalizací do vyhledávačů v tomto stavu, nemůžete počítat. Je to tak nedokonalé, že to raději vyhodit.

a je to bohužel pravda...
michal
Profil *
Hale udelam web v bluevode, vsechno v pohode i nahled ale nemuzu to nejak ulozit v htm. Da se to nejak prevest??? D!K
ppooler
Profil
V prohlížeči dáš zobrazit zdrojový kód stránky, zkopíruješ ho celý ,vložíš např.do poznámkového bloku
a uložíš jako soubor xxxxx.html - pak už s tou stránkou můžeš pracovat v jiném editoru...

( Jak už tu bylo řečeno : Bluevoda je vhodná jen jako doplňěk,např. když si chcete udělat pěkné menu...)
Tony
Profil *
Jak se ta stránka umistuje na web ?
Anonymní
Profil *
Můžeš je stejně jako ostatní stránkky umístit na placený nebo free hosting - na nějaký server.( když je změněný typ souboru z bvp na html ),ale jak si to vlastně představuje původně společnost vodahost.com nevím,- možná že mají pěkné ceny ,( ale je to v dolarech tak se o to nezajímám.
TomGarden
Profil
Co takhle doporučit nějaký jiný WISIWIG a jenom nekritizovat jistý podprůměrný editor. Jako zástupce normálních editorů HTML vřele doporučuji PSPAD (pspad.com) a o WISIWIGy se bohužel nezajímám (možná sem zkomolil i název :D ) a tak můžu jenom kritizovat: Frontpage- nejhorší možný program na výrobu stránek. Není to koukatelné...
TomGarden
Profil
...existuje vůbec nějaký editor, který generuje validní HTML kód, tomu opravdu nevěřím...
koudi
Profil
TomGarden
>...existuje vůbec nějaký editor, který generuje validní HTML kód, tomu opravdu nevěřím...

ale ano - právě ten PSPad. Ale jen za určitých okolností (i ten umí dělat pěkný prasečiny) ;-).
Samuel
Profil *
BlueVodu jsem vyzkoušel a jsem spokojenej. Přes prewiew jsem to vytahl z BlueVody, uložil na disk (už jako htm) a dostat to na web už byla hračka.
Výsledek si můžete prohlídnout: FotoSamuel.webpark.cz
A to neznám z angličtiny, ani z hmtl kódu prakticky vůbec nic.
S BlueVodou jsem ale KING. Takže doporučuju.
quinux
Profil
koudi

PSPad nic negeneruje (krom toho co máš v šablonách, ale ty si můžeš taky nastavit jak chceš), všechno se v něm vytváří ručně tudíž prasečinky dělá autor né editor. ;o)
ppooler
Profil
Samuel dej to příště klikatelně !-5 minut zkouším přijít na správný tvar tvé adresy ale nepovedlo se mi to ...
bitbit
Profil
ppooler

http://fotosamuel.webpark.cz
koudi
Profil
quinux
vždyť já vim, to byl jen takovej vtip ;-)
« 1 2 3 4 5 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0