Autor Zpráva
gniede
Profil
Zdravím,
Už skoro týden se snažím vyřešit jeden problém :/ A tuto cestou bych Vás chtěl požádat o pomoc. Jedná se vcelku o jednoduchou webovou šablonu, kterou jsem upnul ZDE. V obsahu webu je implementován javascript, který způsobuje pohyblivost textů a obrázku.
Do webu jsem na levou stránku přidal kategorie do kterých bych chtěl vkládat text a chtěl bych aby se mi otevírály stejně jako ty horní odkazy. Jenže celý web ma pouze jeden index, ve kterém je jako bý více stránek. V této souvislosti by mě zajímalo, jak do toho indexu nadefinovat nový DIV aby fungovala ta kategorie stejně jako ty nahoře.

Cely template i s indexem je ke stažení ZDE

Předem děkují za váš čas a vstřícnost.

Moderátor Davex: Titulek „HTML & Javascripts - Prosím o pomoc“ nevystihoval podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
jefitto44
Profil
Ak dobre rozumiem, tak si si stiahol iba template... v takom prípade tam máš iba index.html
Celý ten engine podstránolk si musíš spraviť sám (cez PHP)

A potrebuješ si skopčiť celý ten div .glidecontent pod posledný glidecontent. To by malo byť všetko, ak dobre pozerám... následne mu nastavíš v CSS z-index 115 a mohlo by to fungovať. Vyskúšaj
juriad
Profil
gniede:
Je to jen šablona. Je tedy tvojí úlohou přidat veškerou logiku.
Můžeš třeba index.html skopírovat jako kategorie1.html A v tom levém menu změnit odkaz na kategorie1.html.
Tím budeš mít dvě stránky, obsah každé z nich bude jiný. Co budeš chtít udělat s tím horním menu na druhé stránce je na tobě.
A stejným způsobem pokračovat pro ostatní kategorie. Za chvíli narazíš na problém, že se ti hromada kódu opakuje a musíš jej měnit na mnoha místech. Možná začneš uvažovat o PHP a celou tu šablonu rozsekáš.
Osobně se mi ta šablona nelíbí - není jasný vztah meni témi dvěma menu.
jefitto44
Profil
Mne sa naopak páči... ale tie kategórie by som určite použil ako sidebar na nejaké toolbary, alebo jakú chmaru... Ak tam chceš písať články, zabudni na to, že ti html bude stačiť...
gniede
Profil
Ty kategorie jsem tam přidal sám, původně tam neměly být. Jinak ten .glidecontent jsem zkoušel kopírovat a je to absolutně bez reakce :/. Pokud nakopírují index.html třeba na kategorie.html tak je problém s tagováním těch položek. Respektive, v tom indexu není žádný tag, ale i tak lze přepinat stránky. Zajímala by mě ta funkce... Jak to může vědět, že třeba položka "services" je na tomto a tomto místě v index.html?
jefitto44
Profil
CSS?
Trošku nechápem, čo sa pýtaš... každopádne, na urobenie normálnej minimalistickej stránky potrebuješ MINIMÁLNE html a CSS, bez toho sa nepohneš. Bez toho si nepomôžeš.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0