Autor Zpráva
Jan Rippl
Profil
Potřebuji do textového loga přidat symbol laseru v ASCII (takové to sluníčko s dlouhým paprskem napravo) pro stránky zabývající se touto problematikou. Hledal jsem prostřednictvím mapy znaků ale neměl jsem štěstí...
juriad
Profil
Existuje vůbec takový symbol v Unicode?
Na wikipedii (http://en.wikipedia.org/wiki/Hazard_symbol) mají uvedený jen otazník.
MartinJ
Profil *
https://github.com/Adewra/ISO7010-Font
Jan Rippl
Profil
wow! jste boží díky moc!
Ta holt budu muset udělat obrázek.
MartinJ
Profil *
Co obrázek, stáhni si ten font, ne ?
Jan Rippl
Profil
Aha já to pochopil jako implementaci do prohlížeče. Už se mi to konečně podařilo dostat i do šablony redakčního systému
MartinJ
Profil *
Takže je to v pohodě ?
Jan Rippl
Profil
Jo zdá se že ano. Ještě jednou děkuji za pomoc. Moc mi to pomohlo.
Keeehi
Profil
Jan Rippl:
Pokud ti jde jen o jeden obrázek, je hloupost stahovat celý font.
MartinJ
Profil *
Keeehi:
Pokud ti jde jen o jeden obrázek, je hloupost stahovat celý font.
A jak to chceš do toho textu jinak dostat ? Chtěl to tak. Jiná možnost není.
Keeehi
Profil
MartinJ:
Normálně obrázkem. Jelikož pro ten text bude muset použít znak 0xE803 který žádnou informaci nenese, vyjde to úplně stejně. Jen ten obrázek bude daově menší.
MartinJ
Profil *
Ale jo, obrázek je jasnej. Já osobně bych to řešil taky tak. Ale kdo chce kam...
Jan Rippl
Profil
Ono jde o to, že tam obrázek použít nejde. Z nějakého důvodu nejde dosáhnout průhlednosti. Jedná se o komerční šablonu k redakčnímu systému viz. janrippl.cz
Keeehi
Profil
To je proto, že v text.css na řádku 74 máte:
img, .border {
    border:1px solid #e6e6e6;
    padding:7px;
    background:#fff;
}
Když z toho odstraníš to img na začátku, už to tu průhlednost potřebovat nebude. Semozřejmě, že to pak může některým obrázkům chybět protože to tam bylo kvůli nim, ale těm se to dá zase dodat. Nebo ten obrázek v hlavičte zaměřte přepište mu background na transparent.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0