Autor Zpráva
Sitole
Profil
Hezký podvečer, dnes jsem při bloudění tu po diskusi dostal nápad. Před vcelku dlouhou dobou se tu řešila jedna taková pikantnost. Jistý uživatel se ptal, jak fungují programy, které mají veškeré soubory pro svoji funkčnost uložené jako HTML, JS, CSS. Nakonec se dostalo odpovědi, že program jako takový je vlastně jen velice jednoduchý prohlížeč, který prohlíží HTML soubory. Tu jsem dostal nápad. Je to dobrá volba tímto způsobem tvořit vlastní program? Přece jen musím říci, že mám více zkušeností s HTML a CSS jak například s C#. Bohužel jsem nikde nenašel toto vlákno a jsem tedy nucen založit nové. Jak se jmenují ty „jednoduché“ prohlížeče, na kterých to vlastně celé jede? A jsou někde i veřejně dostupné pod free licencí?
Předem děkuji!
Fisir
Profil
Reaguji na Sitole:
Hledej open source Electron.
Sitole
Profil
Fisir:
Děkuji, stáhl jsem rozbalil a vše funguje. Jen bude potřeba si najít dokumentaci a zjistit, jak se například upravuje ikonka aplikace. Zatím jsem tu dokumentaci neštudoval, ale jak to vlastně poté celé rozjedu na cizím počítači? Na mém je to jednoduché. Zapnu program a do něj vložím veškeré JSON, JS, HTML a CSS soubory a jede to.
yFang
Profil
Sitole:
Koukni na electron-packager.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0