Autor Zpráva
Coompiik
Profil
Dobrý den,
z tabulky tahám data(Není jich pevný počet) a zobrazuji je v tabulce, a potřeboval bych nějak udělat, aby se všechny ty data ukazovali pod sebou, ale až se dojde na konec stránky aby se to nepsalo pod to(Kam se scrollne) ale vedle.
Nejsem si jist jestli jsem to dobře popsal, kdyžtak řekněte, každopádně nevíte někdo jak na to?
Předem děkuji za případnou odpověď.
Milan „Coompiik“ Jelínek
lionel messi
Profil
Coompiik:
Nejsem si jist jestli jsem to dobře popsal, kdyžtak řekněte, každopádně nevíte někdo jak na to?

Skúsil by som dve tabuľky v kombinácii s floatovaním.
Keeehi
Profil
Jde toho dosáhnout velmi pohodlně pomocí flexboxu. Problémem však je, že je nový a tak není podporován v starších prohlížečích které se však ale ještě používají.
Coompiik
Profil
lionel messi:
S Float-em už nějaké zkušenosti mám, ale nenapadá mě(koukal jsem se na odkaz) jak to s ním vyřešit.
Keeehi:
Přesně to potřebuju! Díky moc, akorát mi to nejde použít na tabulku, ale nejspíš to jen blbě píšu. A to že není podporovanej mě nijak netrápí, je to jenom pro osobní účely a pro vytisknutí.
Keeehi
Profil
Coompiik:
akorát mi to nejde použít na tabulku
A copak tě něco nutí používat to na tabulku?
Coompiik
Profil
Keeehi:
Mám jistý strach odpovídat, každopádně protože mám ty data načítaný z SQL do tabulky(normální <table>), a bohužel nejsem dostatečně daleko abych bez použití <table> docílil stejně přehlednýho výsledku, myslim ty mezery mezi buňkama jak jsou všude tak aby byly sloupce seřazený pod sebou.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0