Autor Zpráva
Coompiik
Profil
Dobrý den,
dělám administraci fotogalerie, a hodně by mi ulehčilo práci, kdybych obrázky nemusel ukládat a složitě hledat, ale prostě jen vložit snímek z editoru(nebo printscreen) a už se to tam hodí.
Potřebuji v podstatě to co umí stránka Ctrlv.cz ale bez omáčky okolo. Bohužel nemám nejmenší tušení jak to udělat, tak jsem se chtěl zeptat zda neznáte nějakou dobrou stránku(klidně anglicky) kde je to popsané a vysvětlené.

Předem děkuji za všechny případné odpovědi.
Milan „Coompiik“ Jelínek
jakre
Profil
Coompiik:
Z hlediska kompatibility a funkčností napříč OS to není nejlepší řešení, ale pokud to chceš používat pouze ty, zkus si přečíst tento článek.
Coompiik
Profil
To bude ono, děkuji moc, ale nevíš prosím jak to pak odešlu na zpracování phpčku?
Taps
Profil
Podivej se i na Drag & Drop upload obrázků
Coompiik
Profil
Taps děkuji! Opravdu mi to ujasnilo spousty věcí které budu nejen teď potřevat, ale právě jsem zjistil že pokud není chyba ve mě či mém prohlížeči tak skript na jakreho odkazu mi nefunguje :/
Taps
Profil
Posli zivou ukazku
Coompiik
Profil
Taps:
na tom webu už to má fungovat - nejede a nějak se mi nepodařilo rozluštit jak to pořádně zakomponovat, ale vždy mi to házelo chybu. Jako živou ukázku jsem jen prostě použil ten poslední kód tam, což je rozhodně špatně, v jQuery se moc nevyznám proto hledám už hotovej kód, ale vzhledem k tomu že ta ukázka co by měla fungovat na zmíněnym webu mi nejede ani v chromu ani ve firefoxu tak fakt nevim...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0