Autor Zpráva
JaPaJP
Profil
Zdrávím mám problél s responzivní horizontal menu při zobrázeni na desktopu se menu zustava na levé staně ale ja ho potřebují na pravé sraně. Může mi prosím někdo porádit? Děkují.
jujklu
Profil
Zadej align=right (atribut p a div).
Tomáš123
Profil
JaPaJP:
Správanie má na svedomí absolútna pozícia na riadku 52 v CSS. Môžeš si ten riadok skúsiť odstrániť alebo pridať deklaráciu right: 0. Ako vidíš, pri menšom rozlíšení menu prekrýva logo. Skús sa odpichnúť od nejakého z minule navrhnutých riešení. Ak chceš zväčšiť vnútorné odsadenie položiek, vytvor ešte jednu formu pre stredný rozsah veľkostí obrazoviek a menu zobraz napríklad v dvoch, či troch stĺpcoch.

Nemám dosť času na prípravu ukážok.

jujklu:
Zadej align=right
Nie.

(atribut p a div)
<p> a <div> sú prvky, elementy, značky, tagy. Nie atribúty. Zhodou okolností v ukážke nie je použitý ani jeden z nich.
JaPaJP
Profil
Mam problem, potřeboval bych Opravít kod responzivní horizontal menu. Při změně prohlížeče (asi zobrazeni tabletu a mobilu) mi zmizi logo s navigaci.
A pokud by se to povedlo opravit tak aby založky šli schovat a rozbalit když se klikne na Menu.
JaPaJP
Profil
Kde na internetu se da najít code podobnému Responzivní horizontal menu ? Už tyden hledam na google ale marně:( . Nebo pod jakým názvem to hledat?
Taurus
Profil
Nevým jag hledáž. Třeba:

exisweb.net/incredibly-useful-list-of-responsive-navigation-and-menu-patterns
tympanus.net/Tutorials/ResponsiveRetinaReadyMenu

Zkus to hledat česky, ne česki.
Tomáš123
Profil
JaPaJP:
Funguje otváranie a zatváranie a prvky nemiznú. Živá ukázka

Myslím si ale, že sa ukážku neoplatí nejako zachraňovať a optimalizovať. Hack s pseudotriedou :checked je zaujímavý, ale nepáči sa mi jeho použitie v praxi. Ak by bolo obdobné menu vytvorené tak, aby displaye striedal JavaScript, vždy by bola istota, že menu ostane dostupné. V tomto prípade sa ide iba snažiť o to, aby vysúvanie čo najlepšie fungovalo, pričom ale neexistuje nejaké rozumné riešenie ako sa k menu dostať, ak tieto postupy zlyhajú (málokomu napadne vypnúť CSS, resp. nastaviť predvolený štýl stránky). Pri čítaní odkázaného vlákna zisťujem, že to bez JavaScriptu a podpory pseudotriedy :checked aj tak nefunguje.

IE by zrejme šlo rozchodiť a novšie prehliadače podporujú CSS pravidlo @supports, ktorým by možno šlo overiť aj pseudotriedy. Sám by som sa ale tomuto postupu radšej vyhol.
JaPaJP
Profil
Zdravíme všechny uživatele, Responzivní horizontalní menu už jsem tak nějak dořešil, Živá ukázka ale potřeboval bych prosím pomoc při změně prohlížeče pži zobrazeni mobilu, jestli nejde dat prič ten posuvník co je postraně. A potom bych potřeboval u menu a loga aby byla barva bílá a ne modrá. A jestli by nešel kod krapet upavít hlavně myslím CSS.
Předem díky.
Tomáš123
Profil
JaPaJP:
jestli nejde dat prič ten posuvník co je postraně
Isteže. Odstráň obsah, ktorý zväčšuje výšku tela stránky.

A potom bych potřeboval u menu a loga aby byla barva bílá a ne modrá.
Použi nástroje pre vývojárov (F12).

A jestli by nešel kod krapet upavít hlavně myslím CSS.
Šiel. Myslím, že to vysúvanie cez <input> by si mal nahradiť JavaScriptom.
JaPaJP
Profil
Tomáš123:
Omlouvám se, Děkuji za info a tipy
JaPaJP
Profil
Prosím kdo mi opraví kod v htm a css SubMenu v Responzivním menu? Aby bylo responzivní. Už si stím hraju asi pět hodin a nevím si stím rady. Děkují.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0