Autor Zpráva
Anonymouz
Profil *
Jde nějak udělat, aby byl web na dvou doménách zároveň bez přesměrování? Potřeboval bych, aby uživatel který použije doménu XXX a YYY získal stejný obsah s tím rozdílem, že na doméně YYY se mu zobrazí vyskakovací okno s informací a zrušení stránek. To vyskakovací okno na základě URL dovedu udělat pomocí JS. Problém mám s tím zbytkem. Nechci to dělat přes dvě totožné instalace, protože pak bych musel dělat veškeré úpravy dvakrát.

Jde nějak udělat, aby mě doména YYY přesměrovala na doménu XXX, ale zároveň si v adresním řádku zachovala YYY, čímž by se dal spustit Javascript s vyskakovacím oknem pouze pro tu jednu doménu?
Keeehi
Profil
Anonymouz:
Jde nějak udělat, aby mě doména YYY přesměrovala na doménu XXX,
Takže nechceš přesměrovávat ale podstrčit. Na vlastním serveru to jde určitě, na hostingu záleží, co ti hosting dovolí.

Nicméně, je to příšerný nápad. Vyhledávače to budou vidět jako duplicitu a nebudou vědět, co uživateli zobrazit. Máš snad k tomu nepřesměrování nějaký rozumný důvod? Pokud to celé chceš dělat jen kvůli zobrazení té hlášky tak to jde udělat i po přesměrování.
Anonymouz
Profil *
No je to kvůli té hlášce. Potřeboval bych, aby se zobrazovala pouze na té jedné doméně YYY a toto bylo jediné co mě napadlo.
Keeehi
Profil
Anonymouz:
No výborně. Tak na doméně YYY vše přesměruj na XXX a do url na konec přidej třeba #redirected.
Anonymouz
Profil *
Ježiš, jsem játro. Díky moc.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0