Autor Zpráva
Abhufhby
Profil
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, co musím nakódovat, abych měl loading na stránce z už předpřipraveného gifu. A co musím nakódovat, aby mě zmizel bych prosím?
Bude zapotřebí i JavaScript popřípadě?
lionel messi
Profil
Abhufhby:

1. Potrebuješ loader (už ho máš).

2. Potrebuješ zobraziť loader na stránke. Prácu s obrázkami v html a css zvládaš? Upozorňujem, že odkázaná stránka je staršieho dáta.

3. Potrebuješ si periodicky overovať, či máš daný obsah už načítaný. Tu asi budeš potrebovať aj javascript (kľúčové slovo je setInterval), na všeobecne postavenú otázku asi nie je možné odpovedať úplne konkrétne, ak chceš, dodaj ukážku.

4. Ak je obsah načítaný, potrebuješ zastaviť periodickú kontrolu načítania (lebo je už zbytočná, kľúčové slovo je clearInterval) a zároveň potrebuješ skryť loader, trebárs tak, že mu cez javascript pridáš css triedu, ktorú máš deklarovanú pre skrývanie prvkov (kľúčové slovo je classList, v prípade jQuery addClass).
Abhufhby
Profil
Dobře, děkuji, mám už gif jako loader, děkuji za pomoc. CSS zvládám. (si myslím) Ale s JavaScriptem teprve začínám. (Přesněji jsem to myslel tak, že po 6s se mi s FadeOut dá stránka)
Možná bych se ale ještě zeptal, jak by se udělal text jako procenta u načítání.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0