Autor Zpráva
Milan1236000
Profil
Ahoj,

mám v pythonu web postavený na jednom frameworku, který má v defaultu spoustu věcí automaticky hotových a dají se jednoduše přepsat třeba jen konkrétní věci.
Ve formuláři modelů se defaultně helptext do stránky generuje jako obyč text u konkrétního pole. Já si šablonu výpisu formuláře upravil, aby se helptext nejdřív prohnal filtrem, který uvozovky nahradí html entitou " a pak se text vloží do atributu title a zobrazuje se formou tooltipu. V tom tooltipu mi funguje plnohodnotné HTML, až právě na tento výjimečný případ relativního odkazu.

helptext = 'něco<a href="../password/">this form</a> něco' a text se zobrazuje na URL localhost:8000/auth/user/1/change/
Takže po kliknutí se dostanu na localhost:8000/auth/user/1/password/

Jenže kvůli tomu tooltipu se do stránky generuje helptext ve tvaru 'něco<a href=&quot;../password/&quot;>this form</a> něco' a při zobrazení tooltipu to zřejmě bootstrap chybně vygeneruje a v té bublině odkaz vede na localhost:8000/auth/user/1/change/"../password/", takže je to špatná adresa. Je to chyba v bootstrapu, respektive v popperjs, nebo dělám něco špatně já? Jak to opravit?

Díky.
Milan1236000
Profil
Přepsal jsem si nativní helptext tak, že jsem místo dvojitých uvozovek dal jednoduché a vypadá to, že už to funguje v pořádku. :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0