Autor Zpráva
Tomasz
Profil *
dobrý den
mohu mít prosbu? na stránkach mám rezervační systém, vytvořim novou rezervaci, vyplním všechny řádky a dám odeslat. Veškeré info mi příjde na email, do kalendáře se vloží nový den, který je v jednání..... vše je OK.
Jen po odeslání žádosti se zobrazí hláška:
Warning: Missing argument 9 for addNotApprovedReservationToCalendar(),
called in /data/web/virtuals/333037/virtual/www/test/include/include.php on line 64 and
defined in /data/web/virtuals/333037/virtual/www/test/include/functions.php on line 118

v include na řádku 64 je toto:
addNotApprovedReservationToCalendar($mysqli, $_POST["date"], $_POST["open"], $_POST["title"], $lang, $message, $contactText, $_POST["room"]);

v functions na řádku 118 je toto:
function addNotApprovedReservationToCalendar($mysqli, $date, $open, $title, /*$text,*/ $lang, $message,$contactText, $prostory, $cas) {

asi těžko poradit, když asi nevidíte celý kod, ale možná Vás něco napadne? Vše se mi odešle správně, ...... ale vyskočí mi ten kod, nevím proč? co to znamená? co s tím lze udělat? Poradil by mi prosím někdo?

stránky mi dělal borec na míru, bohužel už nekomunikuje :-( já se v tom moc nevyznám co to znamená a jak to dát pryč.
děkuji
Keeehi
Profil
Tomasz:
Zkus si prosím příště nejdříve přečíst tu chybovou hlášku. Ono se v nípíše, v čem je problém. Nebo je problém angličtina?
Ta funkce očekává 9 vstupních parametrů a na tom řádku 64 jich je jenom 8. Podle definice té funkce má být devátým parametrem čas.
Tomasz
Profil *
Keeehi:
děkuji, pomohlo

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0