Autor Zpráva
PerToon
Profil
Potřeboval bych udělat změnu ve svým fóru. Konkrétně mi jde o to, že vlevo nahoře je logo PhpBB, který bych chtěl vyhodit. Tak jsem si řekl, že je to jednoduché, že ho vymažu ze zdrojáku a bude pokoj. Jenže jestli jste někdy zkoušeli kouknout na zdrojový kódy phpbb, tak asi víte o co jde. Prostě nevím v kterým souboru a kde to je. Máte s tím někdo zkušenosti a poradili byste?
Mingan
Profil
V životě jsem zdrojík neviděl, ale pokud se nepletu, tak phpBB je free fórum. Když máš tak rozsáhlou službu zadarmo, nemyslíš, že je alespoň slušné ponechat zde její logo?

Jako by jsi si koupil (a což kdyby teprve byla zadarmo distribuována v naději, že uživateli dobře poslouží) škodovku a řekl si: Mě se tady nelíbí ten okřídlenej šíp. Odmotoval ho a na jeho místo si dal nápis PerToon.
Raider
Profil
To logo phpBB sa nachádza v priečinku templates\subSilver\images pod názov logo_phpBB.gif. To môžeš zameniť za ktorékoľvek iné, alebo ho odtiaľ môžeš jednoducho zmazať.

*(subSilver je názov témy ktorú používaš. ak používaš napr. subBlack, tak to logo bude tam)
Richi
Profil
nemyslíš, že je alespoň slušné ponechat zde její logo?
ne není to slušné, je tam jenom jako vzor pro to kde si má dát člověk své logo :-)
http://www.onlineobchody.com/forum/
Mingan
Profil
Richi» Omlouvám se. Měl jsem za to, že je nutné, ale dle kámoše musí být ponechána patka. To jsem nevěděl.
PerToon
Profil
Mingan- opravdu tam jejich logo nemusí být a naprostá většina lidí si tam místo něj dává jiné. Přesto jsem viděl i fóra, kde ten obrázek prostě není.
-Když ho vymažu, tak tam bude obdélník s křížkem. Já ho potřebuju odstranit tam, kde ho vykresluje nějaká html stránka. Jenže skoro každá stránka je jenom šílený php skript. Asi mi nezbyde nic jinýho než se zeptat někde, kde to vymazali. Ale dík za rady.
PerToon
Profil
Problém vyřešen. Pokud by někdo trpěl v budoucnosti stejným problémem, tak v templates/subsilver/overall_header.tpl prostě vymažete buňku s logem a máte to. Tohle určitě platí i pro další podobné skiny.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0