Autor Zpráva
pan.kolouch
Profil *
Dělám web ovalegal.com/new

1) Ve ff se zobrazí levý sloupec, kde budou novinky správně. V ie je mezera mezi datumem a textem asi 2x větší. Není to poprvé, co mi to takhle dělá, ale tentokrát jsem se rozhodl to vyřešit :-)

2) Z kterého elementu je nejlepší udělat si cleaner ? Já jsem ho zatím vložil do prázdného divu, ale příjde mi to, že to asi není ono. Není jednodušší cesta ?

3) Zase Opera .. při zvětšování/změnšování šířky okna layout nepěkně skáče o 1px. Dá se s tím něco udělat ? + Patička, když rozšiřuju okno vertikálně tak se neposunuje se spodním okrajem, ale když chytnu okno prohlížeče šikmo vpravo dole a rozšiřuju, tak to funguje normálně. Bug ?

Díky za rady
PerToon
Profil
1) http://ie-brouci.dero.name/double-margin.html
2) cleaner dělám z elemntu kde je jenom  
fimmos
Profil
Já používám na cleaner <hr class="clear" /> a dám mu visibility:hidden;
pan.kolouch
Profil *
díky

fimmos: a když to má visibility hidden, tak to funguje ?
pan.kolouch
Profil *
PerToon: nj. ale ta chyba je pospaná jako pravý a levý margin. Platí to i pro horní a dolní ?
gajdynator
Profil
pan.kolouch
Keď to používa tak asi hej...
fimmos
Profil
pan.kolouch
Ano, funguje, protože to jen nevidíš, kdyby tam bylo display:none; tak by to nefungovalo.
PerToon
Profil
pan.kolouch- No jo, to si nejsem jistej....
pan.kolouch
Profil *
PerToon: tak jsem to zkoušel a tohle bude jiný bug . jenomže který .. :-(
habendorf
Profil
1) Double margin je něco úplně jiného.

tohle bude jiný bug . jenomže který ..
To je bug tvůj. Prostě ti tam chybí vyclearování, protože ten span floatuješ.

2) je to celkem jedno

3) Patička mi nezlobí. Jinak je jasné, že pokud centruješ třeba lichou šířku v sudé, tak tam musí být 1px rozdíl, půl pixelu prostě neexistuje. Např. - jak vycentruješ něco o šířce 3px v něčem o šířce 4px? Prostě to dáš buď doleva nebo doprava, jinak to nejde.
pan.kolouch
Profil *
habendorf:

1) ten clear musí být tedy ještě v to mém h5 za span ? Jinak jsem dal clear: both; hned do dalšího elementu p

3) v tom případě budu fanouškem ie, protože tam ten problém není ani při liché ani sudé šířce .. myslím si, že posune o ten 1px celou stránku a ne nezávisle na sobe elementy vystředěné.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0