Autor Zpráva
Miškin
Profil
Čau, tak by mě zajímalo jestli má někdo zkušenosti s nějákým e-shopem, nemyslím tím zoner inschop. Překlad by nebyl problém. Našel jsem jich spousty třeba 123tkShop se mi líbí a je na půl lokalizovanej. Ale zajímali by mě nějáký zkušenosti zdali s nějákým e-shopem máte. Předem děkuji.
Leo
Profil
S hotovym resenim ne, Leo
habendorf
Profil
Pamatuju si, že se to tady už kdysi řešilo, zkus použít vyhledávání v této diskuzi, třeba něco najdeš.
Miškin
Profil
habendorf: Ono se to tady rešilo vícekrát, ale nějak mi to nepomohlo :(
MiG
Profil *
to: Miškin ... zkušenosti s nějákým e-shopem...


Jakožto nejstarší funkční uživatel e-shopu systému Vltava2000.cz jsem už leccos zažil, ovšem pouze jako uživatel-prodejce. Může Vám to pomoci? qwe@iol.cz
Yuhů
Profil
Co jsem tak porůznu slyšel, tak všechna volně šiřitelná řešení eshopů jsou dobré na pláč a skřípění zubů. V zásadě se to dá rozdělit do tří oblastí:

1. Programy napsané většinou v PHP (na stažení třeba z hotscripts.com).

2. Programy vygerenující off-line stránky shopu z lokální databáze, hází se to na server přes FTP.

3. klientské programy v rámci nějaké služby. Třeba mujobchod, vltava2000 apod. S kódem vůbec nepřijdete do styku, pouze online zadáváte data.

Máte na mysli kterou kategorii eshopu?
Miškin
Profil
for all:
Nakenoc to nedopadlo, protože v tom byl jiný problém, který se netýké webu.
Jinak na hotscripts.com jsem nějáký obchody našel, ale jelikož neovládám php tak se mi podařilo rozchodit jen jeden. Asi před týdnem jsem narazil někde, už nevím kde na jednoduchý skript. Je to celý psaný v java skriptu, ale vypnutý ho má stejně málo lidí. Je to rešený pomocí tabulek a javaskriptu, který přidává do košíku zboží a pak je tam ještě formulář na odeslání. Je to velice jednoduchý, ale kdyby měl někdo zájem může napsat rád vám ho pošlu, myslím že jse to jmenuje krámek...
Tak už jsem našel adresu tvorba-www.webz.cz
Leo
Profil
Uprimna rada - pokud PHP jak pisete moc neovladate, tak se do internetoveho obchodu nepoustejte, a to dokonce ani do prebirani cizich zdrojovych kodu (pro to musite PHP rozumet vetsinou jeste vic, nez kdyz si to napisete sam - abyste v cizim kodu nasel chyby)... Leo
Jaeda
Profil *
kdyby měl někdo zájem může napsat rád vám ho pošlu, myslím že jse to jmenuje krámek...

To Miškin:
Měl bch zajem o poslani kramku. kontakt je Clive@seznam.cz

diky
Ondřej
Profil *
Není to úplně zadarmo ale právě zkouším skripty z www.iPraxe.com Koukal jsem na nějaká hotová řešení ( www.dobry-obchod.cz ) a vypadá to, že mi to bude vyhovovat. Nabízí to to co potřebuju ale hlavně je to česky!
Honza H.
Profil *
Sondoval něco o e-shopu, viz. e-shop.
Nakonec jsem narazil na [url=www.geneshop.cz]www.geneshop.cz[/url] a vypydá to velice pěkně a jednoduše. Kontaktoval jsem výrobce sw, který mi sdělil, že do pololetí tohoto roku uvede na trh novou verzi,ve které bude možno upravovat většinu uživatelských funkcí, které zatím nejsou uvolněny. Chvíli jsem to testoval a vypadá to dobře. Generuje to hotové stránky a umožňuje to export/import dat z exelu ( ceny, slevy, DPH . . .) Mě osobně se to velice líbí a v průběhu roku to budu realizovat.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0