Autor Zpráva
Martin1079
Profil
Ahojte. neviete mi poradit ako to urobit? ako mam urobit tienovanie okrajov jedneho okna?
Martin1079
Profil
ak pouzijem obrazok, kde mam tien a nastavim pozadie v grafickom editore transparent, tak v IE mi da biele pozadie a v mozille to je OK.
Bubák
Profil
Mic informací jsi nedal, budu hádat, snad se trefím.
Pokud jsi to uložil do PNG s průsvitností, tak - www.jakpsatweb.cz/css/filter.html
Nebo menší barevnou hloubku a případně průhlednost, uložit do formátu PNG, nebo GIF.
Martin1079
Profil
ano mam obrazok ktoreho rozmer je 300px (canvas) je tam taka lista ktora ma efekt outer glow - to je nieco ako shadow...pozadie stranky je sede....obrazku som nedal ziadne pozadie...ale ak ho dam na stranku tak je pod obrazkom take biele, belase pozadie...skusal som na viacerych prehliadacoch...v IE je to takisto, aj v opere...ale v mozille je to OK.
Martin1079
Profil
len pozadie toho obrazku ma byt priehladne...kresba na obrazku nie...ak chces poslem ti to mailom ak mi ho das. DIK.
Martin1079
Profil
len pozadie toho obrazku ma byt priehladne...kresba na obrazku nie...ak chces poslem ti to mailom ak mi ho das. DIK.
Martin1079
Profil
len pozadie toho obrazku ma byt priehladne...kresba na obrazku nie...ak chces poslem ti to mailom ak mi ho das. DIK.
Bubák
Profil
Nahrej obrázek na web a dej sem odkaz. Pokud nemůžeš, tak mi obrázek pošli do mailu teststranek*volny*cz. Možná budu potřebovat i tu šedou barvu, stačí mi kód.
Bubák
Profil
Martin1079
Nepoužívej průsvitný PNG (průsvitný=částečná průsvitnost=alfa kanál), IE umí jenom průhledný. Nevím, v jaké verzi Opery se ti to zobrazilo chybně, Opera s PNG nemá problémy.
Martin1079
Profil
a ako to mam urobit?
Anonymní
Profil *
a nasiel som to v tom zipe...dakujem pekne...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0