Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Chtěl bych udělat toto jako je na této stránce kde je na pravé straně výběr jazyka můžete mi napsat na script nebo neco? diky
Jan Tvrdík
Profil
Je to psaný v asp, ale v pohodě by se todalo napsat i v PHP. Vybereš si jazyk, odešleš to naserver, a on podle toho odpoví stránkou v daném jazyku.
RaDim
Profil
Heh, tolikati jazyčnej web jsem teda ještě neviděl. Tady jde spíš o to, jak budeš mít uloženej obsah toho webu a jeho jazykový variace. Můžeš to řešit tak, že všechny stránky (soubory) budou v několika verzích. Pak je to jednoduché... prostě jenom odkaz http://neco/jazyk/stranka.htm
Já něco takového na jednom mém webu mám. Tam jsou ale všechny texty uloženy v db. Když chci pak nějaký vypsat, tak si zavolám fci, která v závislosti na session vrátí text v určitém jazyce.

Píšeš, že bys chtěl napsat script... tak jednoduché to není. To záleží na celé konstrukci webu. Ale ten tvůj dotaz mi trochu smrdí tím, že si myslíš, že se na ten web hodí nějakej přepínač jazyků a ten to potom sám přeloží do čeho chceš... no, to je trochu sci-fi.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0