Autor Zpráva
sedlon
Profil *
ahoj všem!
včera jsem si nainstaloval IIS server ale mám problém s namapovaním PHP. Když chci přihlásit koncovku .php, nebo jakoukoliv jinou, zobrazí se mi tabulka kde vyberu cestu k php.exe, nebo php5isapi.dll a do políčka pro zadáni koncovky napisu .php . Tlacitko OK mám ale stále neaktivní. Nevíte jak bych měl v tomto případě postupovat?
děkuju za odpověď.
PetrS
quinux
Profil
sedlon
Potřebuješ IIS nebo ti je jedno jaký budeš mít server? Pokud je tak pro PHP použij raději apache. Na IIS se sice dá taky PHP rozchodit, ale z vlastních zkušeností vím, že je to někdy dost problém, kdežto apache seženeš již s přednstaveným PHP i MySql.
sedlon
Profil *
četl jsem že Apache je na wXP problem. Každopadně teď mi nefunguje ani to asp na IIS :). Mohl by jsi mi doporučit nějakou snadnou instalaci Triady? V tech co mam se jaksi neorientuji. Vubec nevim co kde nastavit a tak....
děkuju
quinux
Profil
Nevím, já jsem na XP nikdy s apachem neměl problém. Tedy krom apache 2 s mcafee firewallem. Takže pokud nemáš mcafee tak by ti měl v poho šlapat. Používal jsem např.: http://www.appservnetwork.com/
sedlon
Profil *
ok, děkuju, zkusim!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0