Autor Zpráva
jonge
Profil
Doma se nudím a přemýšlím to nějakém rozsáhlém projektu s webem. Zajímal by mě
váš názor, jaký web bych měl udělat, ohledně čeho, co by se vám nejvíc hodilo,
co jste hledali a nenašli apod. Tak diskutujte prosím :)
Filips
Profil
Stránky na jakékoliv téma jsou už dost dobře spracovány. Tím chci říct, že nenajdeš odvětví, které by nemělo nějaký web. A pokud už někoho něco takového (co není) napadlo tak už na tom dávno dělá. Zkus třeba dělat o tom co tě zajímá... Nejdi jestli to má nějaké pořádné stránky a dej se do toho! ;-) držím palce!
Casero
Profil
jonge
no, fakt de o t co tě baví..tak to bys ses měl pokusit co nejlíp zpacovat..a předat dál...třeba se vyznáš v hostinzích ..tak uděláš nějakou kompletní a aktualizovanou databási těch nejvýhodnějších podle kategorii
venca163
Profil
jonge
neomezoval bych se pouzel na téma webdesign a vše s tím spojené...

třeba jsem na webu nenašel pořádný fanklub šáši Krustyho (v křížovkách - trapný klaun na šest)
Matouš
Profil
jonge
No pokud chceš udělat stránky, který na webu nenajdeš a přitom, aby byly k užitku.....tak ti doporučuju zpracovat nějaký obyčejný téma, nevšedním způsbem. Cokoliv ti jen trochu po chuti. Třeba posledně jsem hladal podrobnosti o klíšťové encefalitidě a tý druhý hnusný nemoci, co ty potvory přenášej. Na každým webu jsem našel něco jinýho...no hrůza :( A pak něčemu věř... Chci říct, že jsem třeba nenašel stránku, která by se věnovala přímo klíšťatům a všemu kolem toho. Přitom je to docela vděčný téma :) No a takových témat je spousta. Jen si vzpomeň, co si naposled hledal a nemohl najít, nebo co si vůbec nenašel....

A pokud jde o mě, fakt bych si přál najít stránky jednoho typu. Byly by to dokonalý stránky a jejich obsahem by bylo jak tyto stránky vytvořit. Prostě takovej tutorial, fakt dobře a podrobně vysvětlenej se vším všudy - od grafiky, volby editorů, přes tvorbu kodu, umistění na web. Součástí toho tutorialu by taky byly odkazy na různý weby s danou problematikou. No prostě coool kompletně zpracovanej neošizenej a hlavně dotaženej projekt. <- tady ho máááááš :)

Tak vidíš, temat je spousta.... Jedna věc je nejpodstatnější - pokud někdo umí dělat stránky třeba jako Ty, tak by je dělat měl! (služba pro lidstvo :))
Anonymní
Profil *
jaký web? Asi něco o nerozhodnosti.
Mistr
Profil
jonge
Témat je přehršel. Můžeš si vybrat třeba nějakou přírodní zajímavost ve Tvém okolí. Nebo nějakou malinkatou vísku či psát o nějaké stavbě ve Tvé blízkosti. Lze psát třeba o zvonech... Jak tedy vidíš, já i ostatní kolegové jsme Ti přednesli spousty možných témat.
Nox_lbc
Profil
Lze psát třeba o zvonech

třeba i o těch záchodových, jejich přehled, funkce .. a testování použitelnosti, poměr cena/výkon apod. ;-) na takovou stránku jsem zatím nenarazil ;-)
jonge
Profil
Díky všem!!! Asi udělám to, co mi poradil Matouš... :)
EDIT: Ne klíšťata, ale webdesign :D
Mistr
Profil
Nox_lbc
třeba i o těch záchodových, jejich přehled, funkce .. a testování použitelnosti, poměr cena/výkon
Důkaz, že témat je strašně moc.
Tin
Profil
Nebo vlítni do papírnictví, kup všechna pravítka a zjišťuj, jak jsou přesna, jestli třeba 15.7 cm na jednom není 15,8 cm na druhém.

Á nébo zpracuj pravidla českého pravopisu tak, aby každý po jejich přečtení už psal jen tak, jak se má.
gearforlive
Profil *
Nebo vlítni do papírnictví, kup všechna pravítka a zjišťuj, jak jsou přesna, jestli třeba 15.7 cm na jednom není 15,8 cm na druhém.

Á nébo zpracuj pravidla českého pravopisu tak, aby každý po jejich přečtení už psal jen tak, jak se má.




tak to by bylo zajímavý téma :D
quinux
Profil
Tin
Á nébo zpracuj pravidla českého pravopisu tak, aby každý po jejich přečtení už psal jen tak, jak se má.
Tak to by mohl i zpracovat sbírků zákonů, tak aby to pochopil i naprostý laik ;o)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0