Autor Zpráva
miro852
Profil
Jaky je nejjednohucsi spusob dat na stranku prehravac, ktery by videa prehraval primo na strance? Videa jsou ve formatu gp3, existuje neco takoveho? Aby to bylo co nejjednodusi.....
Hledal sem nekolik hodin ale nic-moc..

Diky moc za rady
Mistr
Profil
miro852
Napadají mě dvě možná řešení:
(1) Je-li to možné, převést video do nějakého "slušnějšího" formátu, rozuměj takového, na nějž seženeš přehrávač.
(2) Nabízet video zabalené ke stažení.
miro852
Profil
Video jsem uzprevedl, do MPEG, zabira tak 2x vice ale sem spokojen
miro852
Profil
<object classid="clsid:22D6F312-B0F6-11D0-94AB-0080C74C7E95">
<param name="src" value="video.avi">
<embed type="application/x-mplayer2" pluginspage="http://www.microsoft.com/windows/windowsmedia/EN/default. asp" src="video.avi" name="wmpPlayer" width="320" height="260" ShowControls="1" EnableContextMenu="0" ShowAudioControls="0" ShowPositionControls="0" TransparentAtStart="1" ShowTracker="0" ShowStatusBar="1" AnimationAtStart="1" AutoSize="0" AutoStart="1" AllowChangeDisplaySize="0" DisplaySize="0"><a href="video.avi">Stáhněte si video</a></embed>
</object>


TOTO SEM POUZIL, A NEJDE TO :((
Mistr
Profil
miro852
TOTO SEM POUZIL, A NEJDE TO :((
Video sis převedl do MPEG, ale máš příponu AVI. Není v tom nějaká neshoda? Možná se ale pletu.
NEO
Profil *
ja chcem mat na svojej stranke zoznam videi a ked niekto na to klikne tak sa to bude prehravat na mojej stranke vie niekto o takejto alternative please...
print.1
Profil *
ahoj poradui mi někdo kde seženu nějaky přehravač na gp3 do pc to stahnu ale nejde mi to spustit
ukulele
Profil *
nevíte někdo jak si zformátuju filmy do gp3..........si to pak chci stáhnout do mobilu
gyoja
Profil
Super © - freeware pro bezproblémovou konverzi videa - mnoho formátů.
starburst
Profil
jak mam naopak udelat odkaz aby se to nezacalo prehravat ale pouze se to zeptalo kam to ulozit a zacalo to rovnou ukladat? kdyz napisu klasicky odkaz na soubor tak se pusti prehravac a zacne se to prehravat... nechci to zabalit...jde to nejak?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0