Autor Zpráva
n0_SEnCE
Profil
Zdravim,


Chcel by som sa spytat, ako by sa dalo vytvorit firemne logo, proste aky postup pouzit aby logo vyzeralo seriozne, v akom programe by som to mal urobit..

Robim to pre znamu, ma firmu, ktora sa zaobera auditmi a uctovnictvo ta firma sa vola AUDITCON < - AUDITCON je coby som tam chcel mat na to logu,

A dalsie co by mohlo byt na logu je nejaky prosty majak, MAJAK <- Normalne majak sluzi na pomahanie lodiam v sirom mori, kde niet pomoci, a v prenesenom vyzname to znamena MAJAK V MORI ZAKONOV A PREDPISOV.. Takze logo by malo vyzerat nejak ze tam bude nazof firmy AUDITCON a ten majak.. Mohli by ste my s tim nejako pomoct, pomozete mi s tym ak mi poviete ako a v akom programe by som to mal urobit xD Dakujem Vam vopred
Joker
Profil
Chcel by som sa spytat, ako by sa dalo vytvorit firemne logo, proste aky postup pouzit aby logo vyzeralo seriozne, v akom programe by som to mal urobit..
Tak asi to chce nápad a nějaké zkušenosti a potom vcelku libovolný grafický program... s trochou snahy by to šlo i v malování :)
Petr Tichý
Profil
"s trochou snahy by to šlo i v malování :)"
Avšak daleko lepší by to bylo v nějakém programu, který pracuje s vektory.
Lexter
Profil
Petr Tichý

V tom případě doporučuji InkScape, zdarma a velmi kvalitní vektorový editor.
n0_SEnCE
Profil
Hmm, mohol by si mi to napisat konkretnejsie? ma to vyznam spravit vo photoshope? a aj ked ano ako by som mohol vytvorit MAJAK?
Petr Tichý
Profil
n0_SEnCE
Vezmeš pero a nakreslíš ho.
n0_SEnCE
Profil
??????????
Railbot
Profil
ako by som mohol vytvorit MAJAK?
Vezmeš pero a nakreslíš ho.
n0_SEnCE, chápeš?
n0_SEnCE
Profil
aha takk, ja som si myslel ze na papier xD a to sa nedaaaaaaaa0,0

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0