Autor Zpráva
Gaudino
Profil
Ahoj,
potreboval bych poradit jak na PC rozchodit Explorer 6 a 7 soucasne? Potrebuji totiz ladit CSS pri tvorbe www stranek. Dekuji
Flavicius
Profil
Je takový problém použít strejdu gůgla? http://zacinej.cz/internet-explorer-7
Gaudino
Profil
Je takový problém použít strejdu gůgla?

Samozrejme, ze to neni problem, ale pod mym dotazem se samozrejme schovava vice nez jen to, abych mel na PC Explorer 6 a 7 soucasne podle nejakyho XYZ navodu, ale podle navodu, ktery 100procent funguje.

Mimochodem, podle tohoto navodu to zkousel kamos a uplne mu to rozhodilo Explorer 6 k nepouzitelnosti!
Railbot
Profil
Gaudino
Nainstaluj si IE 7 a IE 6 standalone. Tato kombinace funguje lépe. Funkční bez problému.
Str4wberry
Profil
Gaudino
Třeba ze stránky http://browsers.evolt.org/download.php?/ie/32bit/standalone/ie6eolas_n t.zip
DoubleThink
Profil *
Nainstaluj si IE 7 a IE 6 standalone. Tato kombinace funguje lépe. Funkční bez problému.
Bez problémů imho ne. Standalone IE porád využívá nekteré sdílené knihovny s aktuálně nainstalovaným tridentem.
Takže nefungují autenticky některé komentářové selektory, activeX objekty, filtry a některé JavaScriptové prototypy.

Takže pro kontrolu layoutu proč ne, pro skutečné ladění aplikací nikoliv.

Kromě toho, uživatelé Visty už jsou této volby zproštěni, zde standalone IE nefungují.

Spolehlivé řešení je VirtualPC nebo VMware.
Gaudino
Profil
Tak nakonec jsem to udelal tak, ze mam IE7 fullko a k tomu IE6 standalone (podle odkazu Str4wberryho). Prakticky IE nepouzivam, ale pro kontrolu layoutu mi to staci. IE7 jede bez problemu a IE6eolas se nemusi instalovat, takze to jen spustim a kontroluji vzhled. Obe verze jedou v pohode, takze pokud nekomu staci kontrolovat vzhledy a nasledne je odladit je toto asi nejjednodussi cesta jam mit IE7 a IE6 zaroven :-)
Flavicius
Profil
ak nakonec jsem to udelal tak, ze mam IE7 fullko a k tomu IE6 standalone (podle odkazu Str4wberryho).

Hm, kdyby sis pořádně přečetl tu stránku, na kterou jsem tě odkázal, našel bys to samé.
Gaudino
Profil
Flavicius
rekl bych ze to nabude az tak pravda. Tak jak jsem to nakonec udelal ja je jednodussi a spolehlivejsi. IE7 mam full a IE6 rozbalim a spoustim a jede.

Nemusim nic instalovat, crackov*t a pridavat do registru a na 100% se vyhnu temto problemum:
Upozornění Může se vám rovněž stát, že původní verze Internet Explorer 6 přestane po instalaci nové verze 7 fungovat.

Samozrejme nic se nemeni pochopitelne na tom, ze dekuji za link.
Flavicius
Profil
Gaudino
Píšu, že bys našel to samé, to znamená, že je tam návod na to, co jsi udělal ty.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0