Autor Zpráva
CATerPILAR
Profil
Předchozí snažení o zprovoznění češtiny v editoru TinyMCE jsem vzdal...viz pár topiců níže (TinyMCE a čeština ).
Snažím se nyní zprovoznit compressor. Stáhl jsem si ho z ofic webu. Podle návodu dělám vše stejně ale nezobrazují se mi žádné entity.

<script type="text/javascript" src="tinymce/jscripts/tiny_mce/tiny_mce_gzip.js"></script>
<script type="text/javascript">
tinyMCE_GZ.init({
	plugins : 'style,layer,table,save,advhr,advimage,advlink,emotions,iespell,insert  datetime,preview,media,'+ 
        'searchreplace,print,contextmenu,paste,directionality,fullscreen,noned  itable,visualchars,nonbreaking,xhtmlxtras',
	themes : 'simple,advanced',
	languages : 'en',
	disk_cache : true,
	debug : false
});
</script>
<!-- Needs to be seperate script tags! -->
<script type="text/javascript">
tinyMCE.init({
	.. your normal init ..
});
</script>
Joker
Profil
CATerPILAR
Předchozí snažení o zprovoznění češtiny v editoru TinyMCE jsem vzdal
Docela zvláštní, mně v TinyMCE chodila čeština úplně jednoduše tak, že jsem nastavil language : "cs" (ale language, ne languages)
Teď teda jedu zase v angličtině, protože jsem kvůli citacím (blockquote) aktualizoval ze stabilní verze na 3.0b1, která ještě nemá český překlad.

Na entity je tam položka entities.
CATerPILAR
Profil
Mě už čeština taky funguje když jsem nastavit kodovani na UTF-8....ale ostatní věci na stránce to nedávají. http://www.websun.cz/web/
Str4wberry
Profil
Jak už jsem vedle psal, ideální je nastavit to takto:
languages : 'en,cs'
Nejprve se nastaví Angličtina … ta se následně „přebije“ Češtinou. Všechno potom bude popsáno (byť EN).
Joker
Profil
CATerPILAR
ale ostatní věci na stránce to nedávají.
zřejmě ty "ostatní věci" nejsou uložené v UTF-8

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0