Autor Zpráva
McPalffy
Profil
Stiahol som jeden program cez torrent a keď som ho otvoril, tak mi NOD32 ukázal že je to vírus ... okamžite som dal kontrolu počítača, ale nič nenašiel. Tak som to skúsil cez "SpyBot - Search & Destroy" ... ten mi našiel pár vecí no vkuse to nejde ako má ... dole pri čase sa mi objavilo "VIRUS ALERT" (dole screenshot obrazovky), a jedna ikonka, tá priesvitná hviezdička .... mimo to mi zmizli všetky ikonky z plochy - ako vidíte - a keď zapnem PC, tak dosť dlho mi ukazuje to "Vitajte", a keď sa mi ukážu ikonky, vyskočí mi tam pár tých čierných DOS-ových okien alebo aké sú to .... tak prosím pomôžte mi ak viete



http://img77.imageshack.us/img77/6472/picturejt9.jpg
Míraňák
Profil *
no já osobně nepoužívám žadný antivirus protože mě vživotě žádny antivirus nepomohl když sem potřeboval .. moje rada je nestahovat viry :D a tedka bude jednoduší přeinstalovat pc
McPalffy
Profil
a čo napr. bod obnovy ? bolo by to riešenie ? keď ano, tak prosím ako to obnoviť ?
McPalffy
Profil
a čo bod obnovy ? bolo by to riešením ? ak áno tak prosím ako sa to robí ?
Kalby
Profil
je na to primo nastroj ve windows Start>programy>prislusenstvi>systemove nastroje>obnoveni systemu ale nevim jestli to pomuze zkusil bych forum na viry.cz vzdy me tam dobre poradili
McPalffy
Profil
Kalby

Diky moc .... pomohlo to, už je to späť ako má byť ... diky moc
DoubleThink
Profil *
Poslední tři ikony na tom screenshotu hovoří za vše. Neaktivní nebo expirovaný NOD32, vypnuté aktualizace a firewall a ještě alert od Windows Genuine Validation Tool.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0