Autor Zpráva
ultrapako
Profil
nevíte někdo, jak dostat PHP ze stránky, i když vím, že s to potom zobrazí jako obyčejný HTML kód, můžete mi prosím pomoct?
Taps
Profil
ultrapako
nejde to
ultrapako
Profil
nevíte někdo, jak dostat PHP ze stránky
vydrus
Profil
ultrapako
Tapsova odpověď ti nestačí?

PHP probíhá na serveru. Proto nelze vyhládnout ze zdrojáku ani nijak jinak pomocí prohlížeče. To lze u JS...
ultrapako
Profil
dobře, já vím
srigi
Profil
Ak najdes v aplikacii dieru, mozes na web uploadnut PHP shell a potom si mozes z webu tahat cokolvek. Ale viac infozz odo mna nekci, pouzi google!!!
ultrapako
Profil
a neexistuje na to třeba nějaký validátor, nebo tak něco?
RPG
Profil
Na co?
ultrapako
Profil
na PHP
panther
Profil
ultrapako
zkus trochu googlit. Pokud bude něco takového existovat, určitě to strýček najde..
havs
Profil
Jde stáhnout soubor přes FTP client, jestli myslíš svůj web,
jinak je podstatou serveru s php nejen běh tohoto, ale taky ochrana kódu, takže jedině násilím, jak je psáno výše.

Validátor kontroluje správnost kódu, např. HTML, o syntax PHP se stará samotný server - vypíše chybové hlášky, když nerozumí.
ultrapako
Profil
pardon, já jsem zapoměl že se to jmenuje jinak, ale teď nevím jak, ale validátor to určitě není
srigi
Profil
Myslim, ze sa tu bavime s ultralamou (sry za vyraz, ale z tvojich prispevkov to viac ako jasne vyplinulo). Ak potrebujes nejaky PHP kod, siahni po open-source projektoch.
Joker
Profil
ultrapako
Myslíte nějaký "dekompilátor", který by z toho HTML dostal PHP? To nejde.

Je to asi podobné, jako mít dokument z tiskárny a chtít podle něj poznat, na jaké klávesnici byl napsaný.

V tom kódu stránky, který PHP vygeneruje, jednoduše nejsou žádné informace o struktuře toho PHP, který ho vygeneroval. A jak se říká, "kde nic není, ani smrt nebere".
ultrapako
Profil
dobře tady asi nic jiného než "nejde to" nenajdu, zamikám
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0