Autor Zpráva
bod83
Profil
Dobrý večer, mám takový problém. Udělal jsem si na stránkách galerii fotek v Lightboxu ale mám tam také flashovou animaci. A nedaří se mi dostat ten flash pod tu galerii. Abyste mi rozuměli - když spustím lightbox, tak všechno co je na stránkách zašedne a jakoby ustoupí na pozadí - jen ne ten flash. Můžete se podívat tady. Lightbox je dole - a flash jsou ty sponzoři. Na téhle stránce to moc nevadí protože jsou daleko od sebe, ale budu dělat jinou galerii kde budou hned vedle sebe a ten flash mi "leze" do fotek. Stejnej problém dělají tlačítka vytvořená přímo ve frontpagi (tlačítko přechodu), taky zůstanou nahoře. Nevíte někdo jak je dát na pozadí? Už si nevím rady, díky
yFang
Profil
bod83
Kdysi dávno se to tu řešilo:
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=59324&foru m=7&page=-1
joe
Profil
Buď nastavit flash jako transparentní a nebo ho po zobrazení lightboxu skrýt a po zavření zase zobrazit, stejně jako combo box - select.
Beks
Profil *
ako docielim tu druhu moznost ? - "nebo ho po zobrazení lightboxu skrýt a po zavření zase zobrazit, stejně jako combo box - select."

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0