Autor Zpráva
RuleZZZ
Profil
Zdravím. Před nedávnem jsem se rozhodl stvořit si něco pro sebe. Není to nic moc, ale to teď není podstatné. Potřeboval bych pomoc s tvorbou nějakého jednoduchého vysouvacího menu. Vzhled by měl být v celku stejný, jenom by se po kliknutí (nebo hoveru) na ostatní (případně bych to přejmenoval na "další") objevila pod celým menu další řádka s několika jinými odkazy (pokud vás napadá lepší řešení, tak sem s ním...). Každopádně četl jsem jednu zde uvedenou stránku, ale nenašel jsem nic, co by mi pomohlo, nebo co by můj návrh alespoň vzdáleně připomínalo, takže vám budu velice vděčný za každou radu.
Dranel
Profil
RuleZZZ
Něco takového?
RuleZZZ
Profil
Dranel
Ó, krásný stránky. Přesně něco takového bych potřeboval. Teď jenom nevím, jestli vertikálně, nebo horizontálně...
Dranel
Profil
RuleZZZ
Tak to záleží na počtu položek, struktuře layoutu a dalších věcech... řekl bych, že tos měl vědět dřív, než jsi ho vůbec začal shánět. A víš, čím to je? To je tím, že ještě nemáš připravený obsah a už děláš web ;-)
RuleZZZ
Profil
Dranel
No to už postupně upravím. Jenom potřebuju vidět základ a dál už se v tom zorientuju. Navíc obsah mám.. v hlavě.. :D Při osobních stránkách nikdo předem neví, co všechno přesně uvede (čest vyjímkám).
blackjoker
Profil
RuleZZZ
V intervalu je toto řešení http://css.interval.cz/clanky/hover-menu/ to se velice podobá tomu webu co zde uvedl Dranel. Jen to přestyluješ.
RuleZZZ
Profil
Jo, to je přesně ono. Nevšim jsem si ho.. Díky.
RuleZZZ
Profil
Jenom.. Tohle je XHTML a já s tim neumim. V Maxthonu mi to nefunguje tak, jak by mělo, pokud to uložim jako HTML. Při najetí na hlavní odkaz se sice otevře pop-up menu, ale jakmile kurzorem z odkazu sjedete, tak pop-up zmizí úplně. Takže nemám šanci najet na žádný pododkaz.

Teď teda nevim, jestli nemelu hovadiny...

Edit: Á, pardon. Už to jde. Nevim, kde byla chyba...

Edit: Super, hotovo.

LOCK
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0