Autor Zpráva
seberm
Profil *
Dobrý den.

Tvořím takové menší menu a abych ušetřil čas, stáhnul jsem už jedno hotové a trošku ho předelal. Mám ale jeden problém.

Menu se nachází na zde.
Pokud najedete myší na nějakou hlavní položku (Folder), všechny subpoložky se rozbalí, jenže jakmile chci vybrat nějakou subpoložku, ta hlavní zase "zhasne". Celé to pak vypadá dost nehezky. Nevěděli by jste prosím někdo, jak tohle vyřešit? Už si s tím docela nevím rady.

předem děkuji - S.
habendorf
Profil
Do kódu jsem nekoukal, ale protože jsem jich už pár dělal, troufnu si střelit od boku.

Pravděpodobně používáš a:hover - jenže to nemůžeš, protože na submenu už jsi mimo a. Takže pro odkazy té první úrovně musíš použít

li:hover a {}

A protože se ti to samozřejmě zdědí i pro odkazy druhé úrovně, musíš je předeklarovat.
seberm
Profil *
:-) dekuju moc... Uz mi to funguje
seberm
Profil *
Dobrý den. Jak programuji pod linuxem, tak jsem si až teď všiml, že tento způsob nefunguje v IE. V opeře, firefoxu to jede nádherně, ale v IE to vůbec nezareaguje. Neexistuje ještě nějaký způsob jak toto vyřešit i pro IE? Napadlo mě to zkusit nějak vyřešit pomocí něčeho podobného:

* html .suckertreemenu ul li:hover a { background-color: white; }
Bubák
Profil
Jak programuji pod linuxem, tak jsem si až teď všiml, že tento způsob nefunguje v IE.
V IE 7 funguje, pokud je ve standardním režimu, IE 6 musíš "přesvědčit" javascriptem:
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=5&topic=86999#3
seberm
Profil *
Děkuji moc. Tohle je vážně vychytávka :-)
pavelson
Profil
Mhol byste mi někdo napsat kod pro rozbalovací menu? Díky
SwimX
Profil
pavelson
hledej menu >> třeba hover

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0