Autor Zpráva
trlic
Profil
Ahoj!
Chtěl jsem se zeptat zda-li je možné nějak udělat, aby mi na všech stránkách hrála písnička, ale nepřerušovala se při každém kliknutí,ale pokračovala dál.A zároven aby si dotayčný mohl zvolit zda-li si písničku pustí nebo ne. Děkuji za slušné odpovědi!;)
Medvídek
Profil
trlic
Musel by si mít stránky v iframu a stránky by se načítaly v něm. Takže by hudba hrála na pozadí, ale stránky se načítaly do framu. Každopádně nedoporučuju dávat žádné zvukové soubory na pozadí :)
trlic
Profil
Medvídek
Ani jako "dobrovolně spustitelné"?
Plaváček
Profil
trlic

Ani jako "dobrovolně spustitelné"?

Málokdy to přinese uživateli užitek a to nezmiňuji autorská práva. Nebo je to tvá písnička?
XYQ
Profil
trlic
teoreticky: window.open()...a do toho vsunuť čo chceš...=)...toť moje zmýšľanie...

Moderátor Chamurappi: Necituj prosím kompletní příspěvky, není-li to pro pochopení reakce nutné.
Zdeněk Košťál
Profil
XYQ
Taková okna mohou být blokovaná, uživatelé je povětšinou zavírají a navíc to není přístupné řešení (pokud to uživatele neinformuje), takže nedoporučuji.
trlic
Nedoporučuji něco takového používat - mně vždy běží nějaký playlist a absolutně mě nezajímá, co mi nějaká stránka chce podstrčit. Mám svůj styl hudby a takový web se do něj s největší pravděpodobností nestrefí :).
imploder
Profil
Zdeněk Košťál
trlic se ptal na možnost dobrovolného spuštění hudby. Otevření okna jako událost při kliknutí na nějaký prvek blokovaná nebývá a uživatele to samozřejmě nepřekvapí, když to sám vědomě spustí kliknutím na "hrát hudbu" nebo něco takového.

Moderátor Chamurappi: Necituj prosím kompletní příspěvky, není-li to pro pochopení reakce nutné.
Bubák
Profil
www.jakpsatweb.cz/javascript/window.open.html#blokovani

Přehrávač můžeš dát flashový, použít online sližbu, naklikáš si, co potřebuješ.
http://www.longtailvideo.com/support/jw-player-setup-wizard
Miloš
Profil
Plaváček
Málokdy to přinese uživateli užitek…
Tak tak – já osobně jsem ochotný na stránce zapnout zvuk pouze za předpokladu, že je to online vysílání nějaké televizní nebo rozhlasové stanice, případně na YouTrubce.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0