Autor Zpráva
BioLuke Emor
Profil *
Zdravím,
mám dva dotazi, snad mi s nimi poradíte. Jedná se o stránky: SL-Bonus

1) Jak udělat, aby se zvýraznila položka v menu, kterou právě prohlížím.
2) V záložce blog a některých dalších dochází k rozzevření další odkazů spadajících k danné kategorii. Zatím jsem to řešil velice primitivně. Chtěl bych aby se po kliknutí otevřely odkazi kategorie a až po vybrání odkazu se stránka přesměrovala.

Díky všem ....
Joker
Profil
BioLuke Emor
dotaz, dotazu a odkaz, odkazu -> hrad -> dotazy, odkazy

1. To je potřeba udělat skriptem na straně serveru- ten rozliší, na jaké stránce právě je a odpovídající položce menu přiřadí nějakou CSS třídu, podle které už se nastyluje.

V záložce blog a některých dalších dochází k rozzevření další odkazů
Proboha. Likvidování sloves a jejich redukování na "dojít (k něčemu)" a "provést (něco)" už od přiblblých novinářů postupuje mezi lidi :-(

Tohle se udělá skriptem na straně serveru- při kliknutí na kategorii se najde odpovídající podkategorie a "překlopí" se zobrazení (display: block/none). Příkladů jde najít spoustu ;)
(v přiblblé novinářštině: Tohle se provede skriptem na straně serveru- když dojde ke kliknutí na kategorii, skript provede dohledání odpovídající podkategorie a "překlopení" zobrazení (display: block/none). Při provedení vyhledávání dojde k nalezení spousty příkladů)
Miloš
Profil
Joker
Provádím močení, soudruhu majore ;-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0