Autor Zpráva
Joe
Profil *
Ako sa da poslat mail, ktory prijemcovi po otvoreni zobrazi konkretnu html/php stranku namiesto cisteho textu?

Dik
keeehi
Profil
přes PHP funkce mail(); a odeslat jako Content-type: text/html;
zde čtvrtý příklad
Tomasds
Profil
Posílání html mailů nedoporučuji. Mám s tím tu zkušenost, že narazíš na spoustu problémů s kódováním a až to všechno vyřešíš, tak zjistíš, že čtvrtině lidí mail nepřijde, protože to sežere antispam čistě proto, že to je html. Možná má někdo jinou zkušenost, mě to stálo desítky hodin a nakonec to nepoužívám a posílám holý text.
Mike8748
Profil
velice castej problem proc je html email sezran spamfiltrem je to ze proste clovek neodesila dobre strukturovany html kod, ze tam chybi spravne hlavicky nebo ze to ma minimalni obsah (treba ze je tam pouze odkaz s minimem textu)

pokud jde o kodovani, tak to je opet vec hlavicek a jejich nastaveni. a pokud nekdo ma problem s prijmem html mailu, tak proto se muze posilat email jako multipart, tedy jak html, tak plaintext verze.
Tomasds
Profil
Mike8748
Struktura html byla v mém případě v pořádku, hlavičky taky. Minimální obsah .. nevím. Bylo to asi 5 řádků textu a tabulka textu cca 5x20 buněk. Multipart.. je pravda, že to jediné jsem nezkusil. Věděl jsem o tom, ale už se mně do toho nechtělo, všechno to předchozí laborování mě dost otrávilo.
Mike8748
Profil
Tomasds
v tom pripade poslat email, stahnout klientem ze spamkose, a prostudovat hlavicky. v hlavickach je napsano ktere testy spamfiltr provedl a neuspely, tedy email neprosel a proto je oznacen jako spam. a podle toho se zaridit dal.

ja mam na posilani mailu vlastni tridu (vim ze nekdo rekne na co, kdyz tu mame phpmailer, PEAR::Mail a dalsi) a pri jeji tvorbe me to stalo taky pak dni a par set odeslanejch mailu, nez to bez problemu proslo vsema beznejma spamfiltrama (u SpamAssasin sem se jenom vyjimecne dostal na 0.3 bodu, pricemz bezne spam je od 5 bodu vejs)
Joe
Profil *
Vdaka za reakcie.

Mne ide o to, ze casto dostavam mali od roznych firiem ako reklamu.
To by som chcel pouzit aj ja.
Poslat plne obrazkovu reklamu stranky, nie len text.

Vyskusal som mozzila thundermail a tam to celkom jednoducho fici.
Celkom sa mi to pozdava.
Momentalne totiz bezim na beta Windows 7 a ta ziadneho mailoveho klienta nema.

Poslal som to na Yahoo, kde je dost casty presun do spamu a dokonca mi to nechalo v inboxe, akurat bez vacsich obrazkov, ktore musi clovek povolit sam.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0