Autor Zpráva
Klárka
Profil
Mám v řadě 5 fotek. Potřebovala bych, aby se dotyky fotografií prolnuly. Umím prolnutí dvou fotek, ale to není ono co potřebuji. Poradíte něco?
panther
Profil
Klárka
možná by ti mohlo pomoci tohle vlákno
Klárka
Profil
Děkuji, ale není to ono. Chtěla jsem, aby fotky byly v řadě, ale okraje, kterými se dotýkají se prolnuly do sebe. Snad jsem to popsala dobře.
panther
Profil
Klárka
a máš někde příklad, kde je uděláno něco podobného? Viděla jsi to někde?
Klárka
Profil
Tak bohužel příklad nemám, to je můj nápad. Kdyby byl příklad, tak by možná zdroják pomohl, ale takhle holt nevím. Ha, možná nápad, jdu zkoušet.
Bubák
Profil
aby se dotyky fotografií prolnuly
Přiznám se, že nevím, co myslíš, mám jenom tušení. Pomohl by obrázek, jak to má vypadat.

možná nápad, jdu zkoušet.
Můžeš se o nápad (i kdyby nevedl k cíli, jako nasměrování), případně o hotové řešení podělit.
Klárka
Profil
Tady jsem dala popis, jak si myslím, že by to šlo udělat. Chce to trochu si s tím pohrát, ale snad se to povede k úplné dokonalosti. http://www.prolnuti.veselimedvedi.cz/index.htm
karbon
Profil *
Klárka
A to potřebujete udělat ten algoritmus obecně nebo pouze s konkrétními fotkami?
Klárka
Profil
Budu mít vedle sebe konkrétní fotky. V řadě jich bude asi 6.
joe
Profil
Klárka
Nevím přesně jak v Paint.NET, ale mělo by to jít podobně. Dát fotky kousek přes sebe, pak každou fotku od začátku, kde začíná ta druhá do jejího okraje zprůhlednit. Pomocí masek to je jednoduché.

---

(Pokud bude šest konkrétních fotek vedle sebe, pak tvorba něčeho takového je zbytečná - myslím programovat to - stačí to tedy udělat jako jeden společný obrázek, případně ho rozdělit a v HTML pak pospojovat)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0