Autor Zpráva
Shallin
Profil
Zdarec dělám nyní stránky kde potřebuji udělat hledáček, který bude vytahovat určitá data z webu.....dám příklad: na webu jsou sobubory ponožky červené, růžové, žluté..a já bych potřeboval ,aby hledáček vyhledal všechny které jsou pánské dámskéD:D:D.....vím že existuje vyhledávač na základech googlu...ale ten já nechci..chci aby to našlo přímo na stránce....
Děkuji za odpověd
tiso
Profil
Shallin: nerozumiem čo chceš
panther
Profil
Shallin
chci aby to našlo přímo na stránce
a otázka je? Nebo chceš, aby ti jej někdo naprogramoval, hm?
Shallin
Profil
„chci aby to našlo přímo na stránce“
a otázka je? Nebo chceš, aby ti jej někdo naprogramoval, hm?

Obojí.....D:D:D..nebo nějaký odkaz an návod by se hodil...já už zkoušel vícero hledáčků, ale výsledek se nedostavil
panther
Profil
Shallin
pokud chceš něco takového udělat, jsi ve špatné sekci.

ale výsledek se nedostavil
to znamená co?
Bubák
Profil
.já už zkoušel vícero hledáčků
Co jsi zkoušel?

Chápe někdo, co Shallin vlastně chce?
blaaablaaa
Profil
Bubák
tipuji, ze ma v html nejakou tabulku nebo neco a chce udelat nejake filtrovani ...
Shallin
Profil
tipuji, ze ma v html nejakou tabulku nebo neco a chce udelat nejake filtrovani ...
Asi tak...jak píšeš...prostě soubory...a potřeboval bych třeba vyhledat jen ty co začínají an písmeno A
fuckin
Profil
if ($string[0]=="A") { vypis }


Pomoci php a html to udelas šmudlo, tak si pokupuj knizky a studuj.
Ofi
Profil
mě to připadalo že chce nějaký lokální hledání na stránce - ale tim jeho posledním příspěvkem mi to trochu zas pomotal..
Shallin
Profil
mě to připadalo že chce nějaký lokální hledání na stránce - ale tim jeho posledním příspěvkem mi to trochu zas pomotal..


přesně tak......mám v adresáři třeba 5 souborů htm
a v jednom souboru budu mít vyhledávání.....a tam si najdu vše potřebné....chápete??
Joker
Profil
Shallin:
v jednom souboru budu mít vyhledávání.....a tam si najdu vše potřebné....chápete??
Ne.
Co znamená "vše potřebné"?
Má to teda hledat podle názvu souboru? Podle textu ve stránce? Podle něčeho jiného?
Shallin
Profil
Co znamená "vše potřebné"?
Má to teda hledat podle názvu souboru? Podle textu ve stránce? Podle něčeho jiného?

...ano podle všeho.....to by bylo nejlepší....najít soubor....pod stejným názvem..nebo v jakém souboru a kde se text nachází
Shallin
Profil
:(---nevíte o nějakém řešení??
tiso
Profil
Shallin: [#2]
Bubák
Profil
Shallin
Přesně tak, místo, abys to vysvětlil, tak to čím dál více zamotáváš. Možná bude lepší, když dáš odkaz na stránku, kde je něco takového, co chceš.
Hitman
Profil
Podle toho, co tu Shallin psal to vypadá, že chce lokální vyhledávání na svém webu. Někde na webu má slovo ponozky a když někdo do vyhledávače na jeho stránce zadá slovo ponožky, tak to najde právě tu stránku. Pokud je to tak, myslím že nějaký google vyhledávač by stačil, vlastní by byl asi trochu dražší, než si představuješ.

A pokud jsem tvůj problém odhadl špatně, tak se omouvám, rozbila se mi věštecká koule :-).
blizz_boz
Profil
Shallin

napíš ešte niečo nech sa zasmejem :o)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0