Autor Zpráva
tony2
Profil
Zdravím chtěl bych si sepsat nějaky primitivní Redakční systém ale potřeboval bych vidět nějaký jednoduchý už napsaný abych viděl jak to mám dělat.Neznáte nějaký takový web kde bych se na takový zdroják mohl podívat nebo by mi někdo poslal zdroják vlastního jednoduchého nebo tak něco...
SwimX
Profil
tony2:
Neznáte nějaký takový web kde bych se na takový zdroják mohl podívat
Zdrojový kód redakčního systému asi neuvidíš na webu. Jak jistě víš, tak php se provádí na servru a ty vidíš už jen výstup, nejčastěji html.

jinak nechci tě podceňovat, ale tvé jméno si již pamatuji díky několika (dost) tématům kde jsi potřeboval poradit s naprostými uáklady. Jsi si jist, že chceš dělat redační systém? Máš takové znalosti MySQL a PHP? budeš mít vše ošetřeno? Nebude mít tvuj systém kopici děr?
Pokud si můžeš na todle odpovědět tak, že ti to vyhovuje, tak se do toho pusť.
radas
Profil *
SwimX
ja bych ho od toho neodrazoval, čteni knižek je dobra věc, ale praxi se člověk uči nejvice
tony2
redakční system si napiš sám podle sebe, začni jej provozovat na skutečném webu a sám uvidiš jake ma chyby a jaké přednosti..
tony2
Profil
no tak já jsem se dost naučil :D dočetl jsem moji knížečku o PHP sepsat bych to dokázal a má být jen primitivní ošetřit bych to tak z 1/10 zvládl.
Mastodont
Profil
tony2
Tak si nějaký jednoduchý CMS stáhni a podívej se na jeho kód, ne?
tony2
Profil
no všechny co jsem našel jsou složité :)
fuckin
Profil
tony2
Tak to napis jednoduseji kdyz to dokazes :)

Nejsou spis slozite z toho duvodu ze tomu kodu nerozumis? Taky si tvuj nick zive vybavuju.
Php -pokrocily
Xhtml - pokrocily
Sql - prumer - pokrocily
Css - pokrocily
Na toto nikdy nezapomenu profiku. :D
tony2
Profil
ehm... toto sem nepsal já ! já psal
HTML-Umím
CSS-skoro
PHP-Začínám (ted už jsem v kroku co je po začínám)
SQL - o tom jsem nepsal
XHTML - s tím běž do pryč :D
fuckin
Profil
To nemyslis vazne ?? Mozna si ten text uz pod mym natlakem zmenil ale to jsi napsal ty ! A jestli chces tak ti to i najdu !

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0