Autor Zpráva
peckoss
Profil
Dobrý den,

poptávám php, mysql programátora na tvorbu pokerového cms systému:
- aktuality
- diskuze (po přihlášení)
- správa bannerů
- správa a seznam pokerových heren
- správa uživatelů

Vše vysvětlím osobně, nebo ICQ, SKYPE.

Nevytvářejmě už vytvořené!!!! Můžeme udělat úpravy do wordpressu, nebo jiného cms gnu systému.

Kontakt:
Petr Strouhalík
ICQ: 174948558
email: info@skolnipoker.cz
skype: peckoss2001
G^
Profil *
Zakladatel podvodník,

jedná se o tuto osobu : http://www.facebook.com/profile.php?id=1273991001

Kdo by si chtěl vyřešit účty, nejsem první, koho takhle "obešel" a nyní se skrývá
TomasJ
Profil
Počínaje
http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=26&topic=111501&page=-1
a konče
http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=26&topic=111008&page=-1
MaFi
Profil *
Přidávám se k ostatním - hledám věřitele proti Petru Strohalmovi, který vystupuje pod IČO: 75570301, pravděpodobně z Krnova/Ostravy - čert ví, kde ten chlap vůbec bydlí. Dluží mi peníze za práci, nekomunikuje, nereaguje - ignoruje - peníze pouze slibuje. Poprvé zaplatil v pořádku, ale i tak se to tahalo a teď se stále jen vymlouvá na společníka, jednání, banky etc. Děkuji

Kontaktujte mě prosím na: veritele@malicky.eu Díky
martulkaslonik
Profil
pokud někdo hledá pana Petra Strohalma, ráda vám poskytnu jeho novou adresu a tel. číslo. Jsem jeho bývalá žena a já i má rodina s ním má mnoho nedořešeného. např mým rodičům dluží peníze atd. zn. konec lží a podvodů pane Strohalme!! jen podotýkám že jsem o manželových podvodných aktivitách netušila

nová adresa Mezina 114, Bruntál, telefon 773044803
Petr ZZZ
Profil
martulkasloniku, obraťte se na soud, tato diskuse není pro podobné šarvátky určená.

(Chladím, #5 navrhuji smazat a potom vlákno vrátit. Totéž zde: Diskuse JPW: Poptávka banner ve flashi, photoshop)
martulkaslonik
Profil
tak pokud se tu pan Strohalm hledá, proč bych neuvedla jeho pravou adresu a pravé telefonní číslo, aby se lidé kterým očividně dluží řádně dostali ke svým penězům a pan Strohalm své aktivity dále již nezkoušel! či jsou tyto diskuze určené pro zloděje? soudím se s Strohalmem více jak rok, moji rodiče už mají soud vyřešen.. nyní hodlám vyřešit ostatní sračky pana Strohalma, neb bych nerada po čase zjistila že lidí které napálil pan S. je více a chtěli by pak peníze třeba po mě!!
Petr ZZZ
Profil
martulkasloniku, píšete sem pod přezdívkou, což vyvolává spíš pochybnosti než důvěru, a i kdybyste psala pod občanským jménem, osobně bych nevěděl, jak bez vynaložení zvláštního úsilí ověřit Vaši totožnost a pravdivost Vašich údajů. Pokud nedodáte Vy nebo někdo jiný konkrétní neprůstřelné důkazy pravdivosti Vašich tvrzení, nevidím možnost zde podobné osobní útoky archivovat, a i když případné důkazy Vy nebo někdo jiný dodáte, budeme si muset klást otázku, zda to na tuto diskusi tématicky patří.

Můj názor je ten, že toto není ani právnická ani soudnická diskuse, ani zpravodajský portál typu Blesk, ani zpravodajský portál jakéhokoli jiného typu, ale technicky zaměřená diskuse o webdesignu. Diskuse s možností inzerce, ale tím je zdejší tématická hranice více-méně vyčerpána. Nelze po této bezplatné nabídce žádat, aby posuzovala nebo se jakkoli jinak podílela na řešení seriozity inzerentů anebo jejich protějšků. Chcete-li po čtyřech letech pomoci nalézt hledanou osobu neregistrovanému uživateli MaFi, který kromě jednoho příspěvku v tomto vláknu zřejmě nikdy nic jiného na DJPW nenapsal, využijte kontaktu, který uživatel MaFi uvedl.

Děkuji Vám za pochopení.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0