Autor Zpráva
dominicek
Profil
zdravím potřeboval bych poradit jak vlozím přihlašovací formulář sem : Živá ukázka do červeného pole na místo toho textu červena,červena,červena...
Tomáš123
Profil
dominicek:
Prečítaj si základy na jakpsatweb.cz. Nebudeš sa tu musieť vypytovať na každú blbosť... Máš tam aj informácie o formulároch...
lionel messi
Profil
dominicek:

Súhlasím s Tomášom123. Na rozdiel od neho však skôr odporúčam na JPW túto sériu článkov a niekoľko novších tipov: Formuláře
dominicek
Profil
co vám všem kur*a je?....Vy si zase přečtěte první tránku webu....Když se kouknete na Kategorii tak hned první co na vás kouká je "Problémy v začátcích
Nebojte se zeptat na libovolnou blbost. Každý někdy začínal." zde odkaz: [url=http://diskuse.jakpsatweb.cz][/url]


Já vím jak napsat formulář jen se ptám jak ho mám vycentrovat tam kam chci dement*....
Kcko
Profil
dominicek:
Tebe by měl někdo zašlápnout, jsi otravný jak bodavý hmyz.

Může ho někdo zašlápnout, akorát se trápí a taky trápí ostatní.

PS. Nickname by sis měl změnit na dementicek ;)
lionel messi
Profil
dominicek:

Já vím jak napsat formulář jen se ptám jak ho mám vycentrovat tam kam chci


co vám všem kur*a je?
dement*....



Hmmm, pôvodne som ti chcel poradiť, ale po tejto eskapáde strácam aj poslednú štipku záujmu.
dominicek
Profil
a ty na kokoteček proto že jsi kokot.....ještě jednou..."Problémy v začátcích
Nebojte se zeptat na libovolnou blbost. Každý někdy začínal....." to mluví samo o sobě
Chamurappi
Profil
dominicek:
Viz čtvrté pravidlo: Jednejte s ostatními slušně.
Napadlo tě, že svým vystupováním výrazně snižuješ ochotu ostatních ti radit?
Tohle je poslední varování. Příště tě fakt zašlápneme. Tak důkladně, že už tě tu nikdy nikdo neuvidí.

Nebojte se zeptat na libovolnou blbost.
Ty by ses bát měl. Altruismus má své meze.
dominicek
Profil
nevém proč se do mě navážite slušně jsem se na něco ptal, tak pokud mi nechcete poradit tak mi nic nepište...


tak si založím jiný profil
dominicek
Profil
a vy ste povrchní a sobci....
Tomáš123
Profil
dominicek:
hnet prví co na vás kouká je "Problémy v začátcích Nebojte se zeptat na libovolnou blbost. Každý někdy začínal."
Všimol si si, v ktorej si kategórii?

Já vím jak napsat formulář jen se ptám jak ho mám vycentrovat tam kam chci ...
Vidíš snáď niekde vo svojom prvom príspevku aspoň náznak, že chceš niečo centrovať? Asi sme to prehliadli...

tak si založím jiný profil
Nie si prvý ani posledný...

Navrhujem týždenný ban za neurvalé správanie, otravovanie, buzerovanie radcov, vulgárne vyjadrovanie atď... Na porozmýšľanie.
Chamurappi
Profil
Navrhuji ban pro uživatele, který nyní používá přezdívku dominicek (a ban se samozřejmě vztahuje na všechny přezdívky, které kdy bude chtít použít).
lionel messi
Profil
dominicek:
nevém proč se do mě navážite

Navážať si sa začal ty v [#4]. Ako sa do hory volá…

slušně jsem se na něco ptal

Ale zle špecifikoval problém. Z [#1] skutočne nie je zrejmé, či máš problém so samotným vytvorením formulára alebo jeho umiestnením a krištáľovú guľu si plánujeme poriadiť až na Vianoce. Rovnako ako Tomáš123, aj ja som tvoj popis pochopil ako prvú variantu. Namiesto toho, aby si slušne napísal, že potrebuješ niečo iné (nebodaj ešte poďakoval za snahu pomôcť), začneš okolo seba bezhlavo kopať a urážať.

Zamysli sa nad svojím prístupom, takto do ďaleko nedotiahneš nielen na tomto fóre, ale ani v živote…



Chamurappi:
Navrhuji ban pro uživatele, který nyní používá přezdívku dominicek

Hoci nie som moderátor a môj názor nemá sebemenšiu váhu, dovolím si návrh podporiť. dominicek už niekoľkokrát skúšal hranice trpezlivosti diskutujúcich, ale [#4] a [#7] minimálne tú moju už prekročil.
noko
Profil
Chamurappi:
Nejsem bůh ani moderátor, ale ban bych podpořil.
juriad
Profil
Souhlasím s banem.

Už jsem vedle psal, že: „My tu nejsme proto, abychom řešili tvé problémy, dělali věci za tebe. My tento web navštěvujeme a provozujeme, protože nás baví řešit zajímavé problémy. Radíme i začátčníkům, ale ty jsi se bohužel za poslední měsíc vůbec nikam neposunul. Tedy kromě arogance a umění nasírání všech kolem tebe.
Joker
Profil
Chamurappi, juriad:

Koukám jsme navrhli ban každý zvlášť v jiném vlákně.
Čili s banem souhlasím, na jak dlouho?

dominicek:
tak si založím jiný profil

Ban je na člověka, na jiný profil se vztahuje taky. A k myšlence „tak se schovám za anonymizér, TOR a podobně“ podotýkám, že to už tu pár jedinců zkoušelo a taky jsme si s nimi poradili.
juriad
Profil
Joker:
Já bych se nebál být tvrdší, alespoň půl roku. Je tu měsíc a skoro od začátku s ním byly problémy. Sám si nepřipouští, že dělá něco špatně, a dokud z toho nevyroste, nemá cenu se s ním zabývat.
dominicek
Profil
ThomasCZE:
Nabízím stylování CSS.

Moderátor juriad: Ty nemáš právo cokoli nabízet. Ty sem nesmíš vůbec chodit.
Moderátor juriad: Vyhozeno z Hledám někoho, kdo umí s CSS.
dominicek
Profil
Keeehi:
„Lze to nějak jednoduše?“
V tabulce to nejde nikdy. Buňka musí být vždy obdélníková.
Ano to je pravda používej CSS stylování zde živá ukázka Živá ukázka
juriad
Profil
dominicek:
No fuj, cokoli je lepší než ten tvůj kód.
Živá ukázka
dominicek
Profil
Mě nešlo ty debyle o to mu to napsat na 100% správně, ale přiblížit mu to....
juriad
Profil
Pokud se nemýlím, tak podle stávající praxedominicek ban ještě 4 a půl měsíce.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0