« 1 2 »
Autor Zpráva
CzeGhost
Profil *
Zdravím. Dlouho jsem tu nebyl a nedaří se mi nalogovat do mého starého účtu. To teď ale nehodlám řešit, možná později.

Chtěl bych si vytvořit skript na Base64 kodek (tím myslím nikoliv multimedia, ale prostý převaděč binárních dat, zatím jen textu, na řetězec Base64 a naopak). Takže jsem si vytvořil dvě funkce. Je mi jasné, že tento skript teď v nynější fázi asi fungovat nebude, protože je tam nejspíš dost chyb jak syntaktických, tak výrazových, takže ani nepřikládám živou ukázku.

Vlastně se chci poradit před prvním testováním, jestli vůbec má smysl se do toho pouštět a případně jak by to mohlo fungovat. Připravil jsem to už na kompletní ASCII tabulku, ale zatím chci funkci otestovat pouze na text. Nevím, jestli by Javascript dokázal převzít i binární data (třeba nahrátím souboru) a převodem na textový řetězec se zachováním původního kódování by se dalo taková binární data převést na zakódovaný Base64 řetězec.

Důvodem pro tvorbu vlastního skriptu je, že ty zabudované mají podporu až od nějaké té poslední verze Javascriptu a navíc nejsou zrovna šťastně pojmenované tak, aby si člověk snadno zapamatoval, že se jedná o kodek Base64. Vlastně teď nevím, co je atob a btoa, jestli je to popořadě zakódování a dekódování nebo naopak.

Takže jsem se rozhodl vytvořit vlastní skript, ve které jsem chci použít trochu primitivnější metody kódování (stylem "najdi a nahraď"). Tento mechanismus je poměrně dobře osvědčený při hledání nějakých útržků textu ve formě celých slov a nahrazením slovem jiným. Jak si však tento mechanismus poradí v kódování Base64, to nevím. A to bych právě chtěl zjistit, proto jsem vytvořil tento skript (nebo aspoň jeho hrubý náčrt, dolaďovací detaily bych s vámi chtěl probrat). Taky by mě zajímalo, jak si onen mechanismus poradí s polem řetězců použitým pro nahrazování. V PHP to funguje poměrně dobře, ale jak to půjde Javascriptu?

Skript je v angličtině. Jsem kódy zvyklý psát v angličtině a jsem trochu lenivý to přepisovat do češtiny :D :D Nicméně je mi jasné, že nějaké výrazy jsou asi špatně (myslím ty v komentářích), páč jsem si nějak nemohl vzpomenout na tu správnou frázi :) Takže "division cull" by měl být zbytek po dělení ("division" by tedy mělo být dělení). Vzhledem k podobnosti Javy, Javascriptu a famílii kódů C jsem zvolil syntaxi zbytku po dělení, kterou si pamatuju z hodin Informatiky z druhého ročníku SPŠ při programování v Javě :D

Skript teď v nynější fázi vypadá takto. Dávám to do odkazu, protože skript je poměrně rozsáhlý a zdejší diskusní systém mi to neumožní dát přímo do příspěvku :( Je to v mém Google Disku, žádný strach :)

Oktály a bajty jsem visuálně rozdělil do čtverce (tedy 16 bajtů na řádek, 16 bajtů do sloupce, 8 oktál do řádku a 8 do sloupce). Regulární výrazy si nejsem jistý, jestli jdou použít v podmínkách, hlavně proto se chci poradit. Navíc si nejsem úplně jistý, jestli jsou regulární výrazy napsané správně. Bajty jsem napsal jako escape \0xhh, kde hh označuje dvouciferné hexadecimální číslo daného bajtu. Píšou se takhle? Já jsem místo znaků napsal tyto bajty, aby ty funkce šly použít na jakékoliv kódování včetně zastaralého kódování DOS (což mě připomíná, že bych mohl zkusit něco podobného napsat jako command-line utitilku pro DOS).


Takže pokud to shrnu:
– zajímá mě, jak upravit syntaxi, aby to nějak fungovalo
– zajímá mě, jak si podmínky poradí s regulárním výrazem
– zajímá mě, jak si přepisovací funkce poradí s polem výrazů
– chtěl bych nějak zde získané poznatky sesmolit do funkčního skriptu

Pokud bude něco nejasné, klidně se ptejte :)
yFang
Profil
Je nějaký důvod nepoužít existující funkce nebo hotovou knihovnu (kde se můžeš podívat, jak je to udělané)?
juriad
Profil
CzeGhost:
V principu to tvé nahrazování bitovou reprezentací bude fungovat, ale není to příliš elegantní. Tu funkci replace si budeš stejně muset napsat; nebude to pěkná funkce.
Nabízím své sesmolené řešení: Živá ukázka, podporuje znaky s kódy 0-255.
Tomáš123
Profil
CzeGhost:
nedaří se mi nalogovat do mého starého účtu
To bude tým, že si dostal ban.
CzeGhost
Profil *
yFang:
Důvod jsem napsal. Tyto funkce jsou jedny z nejnovějších a nemají podporu ve starších prohlížečích, navíc mají poněkud obtížně zapamatovatelný název.

juriad:
Díky za tip. Vyzkouším hned, jak se zase dostanu na počítač (já z té mobilní klávesnice snad zešílím - blbej autocorrect, plus ještě se seká a mizí)

Tomáš123:
To už je minimálně tři roky stará záležitost, myslel jsem, že už promlčená.
Taurus
Profil
CzeGhost:
To už je minimálně tři roky stará záležitost, myslel jsem, že už promlčená.

A omluva je kde? Jo myslíš "Dám vám kára do huby! Jděte do prdele nebo do píči! Funebráci zkurvený!"?

Nepřipadá ti potupný někoho urážet a vyhrožovat mu a pak žadonit o řešení problému? Indicie: předchozí otázka byla jen řečnická. mmm
Davex
Profil
CzeGhost:
To už je minimálně tři roky stará záležitost, myslel jsem, že už promlčená.
Ani počítat neumíš. Je to asi tak přibližně dva roky.
CzeGhost
Profil *
Wat? Dobře, tak jsem se spletl o rok, ale stejně už je to ty dva roky stará záležitost a já už na ni téměř zapomněl.

Byl jsem prostě naštvanej, teď už vím, že kvůli blbosti a je mi to moc líto. Moje IP adresa už byla odblokovaná, tak jsem myslel, že je vše odpuštěno. Zjevně není. Jak mám odčinit moje nechutné řeči? Abych pravdu řekl, takový ve skutečnosti nejsem. Jenom se naštvu kvůli každýmu prdu a pak se nedokážu kontrolovat. Teda aspoň tak to bylo ještě před dvěma lety. Jsem už dospělý (je mi už 20) a na takovéhle věci radši zapomínám. Kdybych na to musel myslet každej den, tak bych se musel hanbou propadnout :(

Co by jako omluva za dva roky starý exces mohlo stačit? Nebo se už jedná o nevratný proces a co se týče mě, tak mám pro plnohodnotný návrat útrum? Po internetových kavárnách se mi s Torem v kapse kvůli takovéhle hlouposti tahat nechce. Vymýšlet nové identity mi jde kvůli tomu samému také proti srsti. Radši bych chtěl (taky jako Wikipedista a hlavně jako slušný člověk) tuto nerozvážnost odčinit, omluvit se za ní a vyčistit si své pošpiněné jméno čestnou a legální cestou. Pokud toto nebude možné, pak je mi to líto, ale budeme se muset asi rozloučit. Možná tak za deset let bych se mohl vrátit, ale osudy cest jsou nejasné...

Jinak, odpověď, jakou jsem potřeboval, už jsem dostal, takže i tak díky ;)
Taurus
Profil
Jestli je nebo není odpuštěno nevím, nemám rozhodovací právo. Vždycky ale vítám, když je člověk schopný omluvit se a ukázat sebereflexi (a aspoň chvíli šoupat nohama). Např. asociální chování janbaraska, který nás nazval magorama, mi tu vadí dodnes, protože sebereflexe je pro něj neznámé slovo. Možná jsi na lepší cestě, ale bohužel jsi kromě nadávek začal spamovat, vysmívat se a dokonce vyhrožovat. To se těžko maže... Zaplať Yuhůovi dvouletý hosting a třeba i to pomůže :-))
CzeGhost
Profil *
Taurus:
A pivo by nestačilo? :D
Bubák
Profil
Možná nějaký exkluzivní sypaný čaj.
Chamurappi
Profil
CzeGhost:
Psal jsi nám tehdy: „Zbavíte se mě, přijde jinej magor, kterej tu bude znovu neustále spamovat.“ … tahle předpověď ti nevyšla, žádný srovnatelný magor se tu od té doby neobjevil.
Sice jsme si o tvých výjevech nedělali záznamy do svých blogů, k čemuž jsi nás opakovaně vyzýval (i v soukromé komunikaci), ale to neznamená, že na tebe zapomeneme.

Abych pravdu řekl, takový ve skutečnosti nejsem.
Před dvěma roky jsem našel různé jiné diskuse, kterých ses účastnil, ze všech vyloženě křičela řada charakterových vad. Sebestřednost, ublíženost, přetvářka, pohrdání ostatními… těžko uvěřit, že takový nejsi.
I ve svém příspěvku, který pravděpodobně vnímáš jako pokus o omluvu a usmíření, vyhrožuješ vymýšlením nových identit a Torem, fascinující :-)
Kdyby ses omluvil na všech webech, kde jsi někoho urazil, možná bych ti uvěřil, že ses změnil.

Jsem už dospělý (je mi už 20) a na takovéhle věci radši zapomínám.
Pokud si dobře vzpomínám, narozeniny máš 16. června, takže už i před dvěma roky jsi byl formálně dospělý.
CzeGhost
Profil *
Chamurappi:
vyhrožuješ vymýšlením nových identit
Tak to zase pozor, já říkal, že toho bych se nejraději vyvaroval. Tor a falešná identita je pro anonymní surfování dobrá, ale rozhodně nemíním jen tak takovou možnost zneužívat. Tor nebyl navržen pro zastírání banu a takového zneužívání se nechci dopouštět. Tor chci využívat pro anonymní surfování po deepwebu, kde chci hledat svobodné zpravodajství. Rozhodně jej ale nechci používat na diskusích, na kterých normálně registrovaný a které jsem používal pod reálnou IP adresou, abych zastíral ban.

Před dvěma roky jsem našel různé jiné diskuse, kterých ses účastnil
Není Ti blbý prohledávat diskuse kvůli nějaké špíně, které jsem se dopustil ještě roky před tímto incidentem? Ono se sice říká důvěřuj, ale prověřuj, ale tohle ve mě vzbouzí obrovskou nedůvěru, když člověk vyloženě hledá na někoho nějakou špínu.

Kdyby ses omluvil na všech webech, kde jsi někoho urazil, možná bych ti uvěřil, že ses změnil.
Na těch webech třeba ani nemám možnost se omluvit, protože ban se třeba vztahuje na mou IP adresu, přičemž je mi zakázáno přihlášení se na můj profil a také registrace, která je mnohde dokonce povinná, nebo třeba se mi web nezobrazí vůbec, a ty weby jsem už dááávno opustil.

Pokud si dobře vzpomínám, narozeniny máš 16. června
Ano, to mám. Pokud to je problém, pak se nějak dohodnu s matrikářkou, aby datum narození přesunula. Ale mě se líbí, tak nevím jak Ty, ale já bych si ho rád nechal... Co se týče dospělosti, ta se neměří věkem, ale dozrálostí mentality. Takže člověk třeba může dospět už někdy v 15 letech, nebo až někdy ve 30. Otázkou je, zda 15-letého dospělého přijme komunita vrstevníků puběrťáků nebo zda 30-letého retarda přijme třeba zaměstnavatel do nějaké seriózní práce.

P.S. - když mi řekneš, kde všude jsi hledal (pokud možno i s odkazy), velmi rád bych se pokusil na těchto webech znovu připojit a omluvit se za mé excesy. Já si totiž nepamatuju, kde všude jsem řádil...
Chamurappi
Profil
CzeGhost:
člověk třeba může dospět už někdy v 15 letech
To je zase tlachů… nezměnil ses.

Tor chci využívat pro anonymní surfování po deepwebu, kde chci hledat svobodné zpravodajství.
Takže když jsi psal „po internetových kavárnách se mi s Torem v kapse kvůli takovéhle hlouposti tahat nechce“, myslel jsi tím, že ti ban na této diskusi vlastně omezuje přístup ke svobodnému zpravodajství. Čím dál lepší :-)

Není Ti blbý prohledávat diskuse kvůli nějaké špíně, které jsem se dopustil ještě roky před tímto incidentem?
Strašně se za to stydím. Snad mi to moudrý internetový lid jednou velkoryse odpustí.
Sbohem.
CzeGhost
Profil *
Chamurappi:
To je zase tlachů… nezměnil ses.
Jak ironické. Jak Tě mám přesvědčit?

ban na této diskusi vlastně omezuje přístup ke svobodnému zpravodajství
Aha, takže znovu se jdou překrucovat něčí slova? Jak profesionální...

Sbohem
Chceš mi tím říct, že návrat je mi znemožněn?

Když člověk provede nějakou blbost, lidi od něj žádají omluvu. Když se konečně omluví, tak ho pošlou do zadní části těla s tím, že na to měl myslet dřív. Tak k čemu je pak ta omluva? Aby se prostě jen vybulel někomu do klína, že to tak nemyslel a slíbil, že se napraví a bude lepší, jenže nikdo to nebere na zřetel? To už jsem fakt tak moc zkaženej, že už mi nikdo nechce věřit?

Strašně se za to stydím. Snad mi to moudrý internetový lid jednou velkoryse odpustí.
K čemu ta ironická poznámka? Jak tomu mám rozumět? Že je ti prostě u zadele, co se snažím říct? Proč mě prostě nepošleš tam, kam slunce nesvítí, když se fakt jen potřebuješ vymluvit, že Ti tady vadím? Jenže to by ses asi taky dopustil přestupku proti pravidlům diskuse.

Ono je strašně lehký hodit nějakou špínu na nějakýho chudáka, co těžko ovládá sám sebe, ale je lehce manipulovatelný ostatními a jakmile provede nějakou blbost, už nikdy mu nebude dopřáno tuto chybu odčinit, ale ještě navíc mu je dána falešná záminka, aby se o to alespoň pokusil, i když mu je to na dvě věci. Ach bože! Taková vyhlášená odborná diskusní stránka a takovéhle podvodné praktiky se tady dějí! Měl jsem přijít kdy? Za tři století? K čemu by mi to bylo?
Chamurappi
Profil
CzeGhost:
Tak k čemu je pak ta omluva?
To vážně nevíš? Bereš omluvu jako kouzelné zaříkávadlo, jehož jediným účelem je přinutit ostatní, aby ti v něčem vyhověli?

Ono je strašně lehký hodit nějakou špínu na nějakýho chudáka, co těžko ovládá sám sebe
Vždyť úplně identické charakterové vady, které považuješ za starou špínu, projevuješ i teď :-)

Proč mě prostě nepošleš tam, kam slunce nesvítí, když se fakt jen potřebuješ vymluvit, že Ti tady vadím?
Kolikrát tě tam mám ještě poslat? Na někoho, kdo se tady nedokázal ani jednou výslovně omluvit, požaduješ až příliš doslovné vyhnání.

Měl jsem přijít kdy? Za tři století? K čemu by mi to bylo?
Nikdy. K čemu by nám bylo, že tě sem za tři století pustíme?
Tvůj ban trvá. Sbohem.
Arachne
Profil *
Chamurappi:
Zdravím. Dostal jsem od kamaráda zprávu, že ho zase nikdo nechápe. On je duševně nemocný, vidí věci jinak, než ve skutečnosti jsou. Nemůže za to, že je jiný, narodil se tak. Vzácná duševní choroba je popsaná zde: cs.wikipedia.org/wiki/Asperger%C5%AFv_syndrom

I mě kolikrát řekl věci, za který bych mu nejradši ubalil pěstí a kamarádství ukončil. Jenže vzhledem k jeho cholerické povaze a ještě navíc této nemoci jsem se ovládl a usměrnil ho. Můj názor je, že duševně nemocným by se nemělo upírat právo na život bez omezení, tedy život svobodný. Ačkoli svět vnímá jinak, než ostatní, pořád je to lidská bytost, která má právo na život bez bariér. Vy jste tu psali něco, že ho zašlápnete jako otravný hmyz (to jsou jeho slova). Vsadím se, že jste o jeho nemoci nevěděli. No tak teď to víte.

P.S. - vybral jsem si anonymní přezdívku, která s nikým z nás nemá nic společného. Nebudu uvádět své jméno, ani odkud se připojuju. Tor používám pořád (kromě internet banky a mých zájmů) a abych pravdu řekl, na tomto webu jsem nikdy nebyl. Ale kamaráda ve štychu nenechám! Proto jsem se ozval.
Davex
Profil
Arachne:
To je o důvod víc sem takového kamaráda nepustit. Je to ochrana jeho samotného před nepříjemnostmi, do kterých by se zde mohl dostat.
Arachne
Profil *
Davex:
Takže upíráním jeho práva svobodné vůle (tedy svoboda slova) ho vlastně chráníte, aby se nezapletl do nepříjemností? To si v tom případě nesmí ani dojít na poštu pro dopis, kde se rovněž tak může dostat do nepříjemností. Nejsem spolu s ním v jednom bytě, občas se scházíme v hospodě na pivu, ale jinak si běžně dopisujeme přes Facebook. Co dělá jinde, jde tak nějak mimo mě. Nejsem jeho rodič, abych kontroloval, co kde tropí a všelicos mu zakazoval. Usměrňuju ho jedině tehdy, když se chová mizerně ku mně, páč na osobní útoky jsem zvlášť háklivý a cizí osobě, která by si tohle dovolila, bych neváhal jednu nakouřit.

Já mu domluvím, aby se naučil konečně chovat, jak se na slušného člověka patří. Co bych očekával od Vás, je, že mu dáte alespoň poslední šanci napravit jeho chyby. Pokud to nesplní, začne znovuzískaných práv na Vaší diskusi zneužívat, klidně ho zablokujte nadobro. Pokud mu však přes tuto prosbu nevyhovíte, pak se nemáme o čem bavit. Je jen na Vás, jestli budete respektovat také práva sice duševně narušených, nicméně svéprávných jedinců.

Toť můj poslední vstup do této diskuse. Další diskusi směřujte na mého kamaráda.
Martin2
Profil *
Arachne:
Takže upíráním jeho práva svobodné vůle (tedy svoboda slova)…
Ale to je velmi mylný výklad osobních práv a svobod. Přispívání na cizí weby k nim určitě nepatří. Člen je komunitě buď přínosem nebo není, jestli za to může nemoc nebo utažené trenýrky, už není relevantní. Nikoho nemůžeš nutit, aby se s tebou bavil.

dostal jsem od kamaráda zprávu … na tomto webu jsem nikdy nebyl … vybral jsem si anonymní přezdívku … nebudu uvádět své jméno, ani odkud se připojuju … Tor používám pořád
Pro příště: Když lhát, tak radši jednoduše. S tímto příběhem se lehce vypořádá i Occamova břitva.
CzeGhost
Profil *
Martin2:
Co je špatného na tom, že kamarád nechce zveřejnit svou pravou identitu na cizím webu? Jediný důvod, proč je použití Toru na neznámém webu špatné? Já mu dal odkaz, který nikdy předtím neviděl, tak není divu, že je opatrný.

A jinak s tou poštou měl pravdu. Je to něco podobného. Taky by mi mohlo být zakázáno jít si na poštu pro dopis, abych se nedostal do potíží. A co se týče těch nadávek, tak je pravda, že po leckom se ožene.

Kde je psáno, že lidé s Aspergerovým syndromem nemohou žít plnohodnotný život? Kde je psáno, že se jim musí zakazovat určité věci, určitá místa, aby se nedostali do potíží? Kdyby to byl opravdu takový problém, tak nevím, co byste dělali v případě schizofrenika.

Nikoho nemůžeš nutit, aby se s tebou bavil
Zpočátku se mi kamarád zdal podezřelý, nicméně mi podal ruku, když jsem byl v nouzi. Jemu jsem pomohl také. Je pravda, že nemám moc přátel, ale není pravda, že nemohu žádného najít. V čem se tak liším od ostatních lidí? Domluvím se, dokážu lidi pochopit a nedělá mi problém se o sebe postarat. Je pravda, že vidím věci jinak, než Vy, ale to nemusí být nutně bariérou. Leckdy třeba člověka pochopím jinak, než to myslel, ale pokud mi vysvětlí, oč jde, není problém. Problém nastává, když taková bariéra přeroste (ten člověk nechce nic vysvětlovat = myslí si, že je to retard, a nechce se s takovým člověkem bavit). To pak veškerá komunikace končí na bodu mrazu.

A také člověk si nemůže pamatovat úplně všechno, co kdy kde provedl, proto jsem také uvedl, že je takřka nemožné se vrátit na různé diskuse, kde jsem tropil hlouposti, které se staly před X lety a množství těchto diskusí je buď zrušených, nebo jsou zavřené, nebo mám na ně zakázaný přístup (nelze se přihlásit, nelze posílat příspěvky, účet byl zrušen a anonymní přispívání zablokováno, nebo je zablokován přítup úplně, tedy že fórum se mi vůbec nezobrazí). Jak říkám, nepamatuju si všechno, nejsem Einstein, ani Hawking. S termojadernou fúzí si rozumím asi jako veverka s opicí.

A pro informaci: Kterými větami vyzařují charakterové vady? Že bych byl slepý? Mám takový dojem, že si zase přestáváme rozumět :-(
Chamurappi
Profil
Arachne:
Takže říkáš, že Marek Poláček z Hostovice má Aspergerův syndrom? Zajímavé, o tom doposud na internetu nic dohledatelného nebylo.

Myslím, že ve srovnání s jinými handicapy (jako jsou třeba mozková mrtvice, nevidomost) nemíváme na této diskusi s aspíky obvykle vůbec žádné starosti. V běžné diskusi nebývají rozeznatelní od ostatních programátorů :-)

On je duševně nemocný
To už tady bylo všem jasné před dvěma roky, že není normální. Spíš ale vykazuje rysy narcistické poruchy osobnosti a od včerejška navíc i disociativní poruchy identity.
Zkus mu prosím v hospodě u piva vysvětlit, že čím víc bude obtěžovat, tím smutnější bude z následků.
Arachne
Profil *
Chamurappi:
Chápu. Dneska zrovna jdeme do hospody na šipky, tak mu zkusím domluvit. Hlídat ho však nemohu, takže jestli se utrhne ze řetězu, to já, bohužel, neovlivním.

Jinak tak nějak nevím, proč by tato informace měla být dohledatelná na internetu, když se nejedná o celebritu a tato informace je v podstatě lékařským tajemstvím? Je to určitý stupeň soukromí, tak nevím, proč by to mělo být někde oficiálně na netu, že zrovna ten konkrétní člověk trpí touto konkrétní poruchou.

Také jsem psal, že kromě "aspíka" má ještě cholerickou povahu (tu mám ostatně taky). Jenže je rozdíl být cholerik duševně zdravý a cholerik částečný autista. Je pravda, že by se měl naučit sebekontroly. A omluvit se také.

Zkusím s ním prohledat ty diskuse, kdyžtak sem zase napíšu, kdyby náhodou. A omlouvám se za způsobené potíže, nenapadlo mě, kolika lidem umí způsobit trable. Zatím se mějte.
Chamurappi
Profil
Arachne:
a tato informace je v podstatě lékařským tajemstvím
Zveřejnil jsi ji jako polehčující okolnost pro jeho excesy. Tak mu její dohledatelnost pomůže i v budoucnu.

kdyžtak sem zase napíšu, kdyby náhodou
Díky, ale nemáme zájem. Předvedl jsi nám, jak to vypadá, když se schováš za tor a vymyslíš si novou identitu, děkujeme za ukázku, pobavila, ale teď už laskavě vypadni a nikdy se nevracej.
RGRlazgw
Profil *
Moderátor Chamurappi: Tento a následující příspěvky poslali jejich autoři původně do kontejneru, neb toto vlákno je zamčené.

Člověk se chce omluvit a jak je s takovým člověkem nakládáno? Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly! Pro dobrotu na žebrotu! Dej druhýmu prst a ukousne ti celou ruku!

Fajn pomoc v úzkých, ale v případě omluvy za dřívější excesy nerespektujete pranic! Jenom se vymlouváte na nějaké charakterové vady, které ani nedokážete pořádně popsat, KDE PŘESNĚ JE VIDÍTE! Jenom, že TAM NĚKDE JSOU! Jste dokonce tak drzí, že prohledáváte další diskuse, abyste našli další špínu na chudáka, co se chce omluvit za své nekorektní chování! A ano, prokoukli jste, že jsem se schoval za Tor. Neměl jsem totiž jinou možnost! Jak vidím, věc jsem ještě zhoršil.

Dám vám radu: Když tak "skvěle" (to je ironická poznámka) dovedete odpouštět, pak nevidím důvod dále udržovat diskusi v chodu. Zavřete to tu napořád! PRO VŠECHNY! NEJEN PRO MĚ! Ten aspík je pravda. Já jsem chtěl jen poukázat, že není všechno tak, jak se může zdát a jak to vy vidíte. Dejte si ruku na srdce, jestli náhodou VY nevyzařujete nějaké charakterové vady. Pochybuju, že jste takoví odborníci na psychologii, že dokážete odhadnout charakterové vady z pouhého písemného projevu někde na netu! Dejte si ruku na srdce, kolikrát už jste VY udělali nějakou blbost a jak draze jste za ní zaplatili! Dejte si ruku na srdce, zda jste si z toho vzali ponaučení. A dejte si ruku na srdce, kdy naposled jste někomu odpustili jeho chyby! Píšu z Toru, protože moje IP adresa je stále zablokovaná a ještě tohle, cituji: „teď už laskavě vypadni a nikdy se nevracej“ - Beru to jako důsledné poslání do PRDELE! A takovou urážku nechci nechat jen tak! Nechcete umožnit člověku se omluvit za jeho chyby ani mu neumožníte jeho chyby napravit, ale sami se dopouštíte zrovínka těch chyb, kterých se dopustil ten člověk, kterého balamutíte! Mám tedy celou tu diskusi chápat jako VÁŠ pokus o podvodné jednání? Dali jste mi falešnou představu, že mohu svou chybu odčinit. Pak jste mi HNUSNĚ FLUSLI DO XICHTU! Tak já vám tedy naoplátku flusnu ROVNOU DO KRKU!

S ignoranty jako vy nemá cenu se bavit! Jenom falešný tlachání, nic víc! Na takový lidi zvysoka seru! Nebudu hrát ublíženýho chudáčka, abych pak zjistil, že nikdo z vás nemá ani zájem o nějaké mezilidské vztahy! Pro vás jsou to jen jedničky a nuly, který nic neznamenaj a který mají pro vás nulovou hodnotu! Já se vám tu vyzpovídal, jak mě to strašně mrzí a že se chci zlepšit, ale je mi to houby platný! Když jsem tedy udělal blbost a žádali jste mě o nápravu, proč jste mi ji tedy nemožnili? Proč jste mi dávali falešnou naději, že není ještě vše ztraceno? Jak tomuto mám rozumět?
Fisir
Profil
Reaguji na RGRlazgwa:
Auč. Tvůj flusanec nás všechny jistě velmi zasáhl.
Aby se nemusel zase zamknout Kontejner, nevymáchaná puso.
Chamurappi
Profil
CZghoste, ty ses tady ale nikomu neomluvil. Jen jsi deklaroval úmysl, že by ses chtěl omluvit, protože se ti nechce obelhávat nás s torem, což je spíš na hraně výhrůžky, do skutečné omluvy to má daleko. Následně jsi začal operovat s tím, že když ses omluvil, musíme na tebe být hodní a musíme zapomenout na minulost.

Sice jsem si nedal tři ruce na srdce, ale zkusím ti ještě jednou (naposledy) odpovědět konstruktivně, abys měl o čem přemýšlet.
Odpouštět umím a byl jsem připravený ti odpustit, naději jsi měl. Jenže je mi líto, chováš se úplně stejně jako před dvěma roky:
• Stejně sebestředně – odmítáš se na své chování podívat cizíma očima (viz tvůj výpad, že jsem tvé vyjádření o toru překroutil), nechápeš, k čemu může být omluva nenásledovaná prominutím.
• Stejně ublíženě – několikrát ses označil za chudáka, převážně proto, že jsem si tě důkladněji prověřoval (k čemuž jsi mě před dvěma roky sám donutil), a protože jsi vnímal jako velké ponížení, že jsi se omlouval zbytečně.
• Se stejnou přetvářkou – říkáš, že se od své minulosti distancuješ, ale samotná představa, že ji někdo zkoumá, tě přivádí k šílenství, vzbouzí to v tobě obrovskou nedůvěru.
• Stejně teatrálně – „Ach bože! Taková vyhlášená odborná diskusní stránka a takovéhle podvodné praktiky se tady dějí!“ – nejedno oko nezůstalo suché!
• Stejně užvaněně – nerozumíš, kdy a k čemu je lepší se nevyjadřovat, je s tebou moc práce, zejména za to jsi dostal před dvěma roky ban.
• Stejně opovržlivě vůči ostatním – vymyslet si vylhanou virtuální identitu kamaráda za torem ti přijde jako použitelná přesvědčovací taktika. V tom jsi vlastně ještě horší než dříve.

Připouštím, že jsem tě k bojovné náladě trochu pošťouchnul, ale kdyby ses býval skutečně změnil, ustál bys to. Byla to zkouška ohněm a ty jsi v ní vyhořel.

Ten aspík je pravda.
Mohl bys vědět, že „aspík“ je označení pro člověka s Aspergerovým syndromem, ne pro samotný Aspergerův syndrom.
RGRlazgw
Profil *
Fisir:
Nač ta ironická poznámka? Mě je jasné, že si z toho nic neděláte. Kolikrát se mám omluvit, aby to konečně někdo bral na zřetel? Něco vám řeknu: Nebudu se omlouvat, když vím, že si tu z toho nikdo nic nedělá a všichni to spolehlivě ignorujou. Vlastně pardon. Vy si z toho děláte prdel! Nebudu nikomu dělat fackovacího panáka! Na to jsem až příliš hrdá bytost! Blokování nic nevyřeší a zakázat psaní příspěvků ze zahraničí pro zablokování Toru je sice pěkný a chytrý, ale to nic neřeší!

Aby se nemusel zase zamknout Kontejner, nevymáchaná puso.
Tak půjdu psát jinam. Moc mě mrzí, že jsem se choval tak, jak jsem se choval, nicméně Vám to evidentně nic neříká, když jste schopní mi dokonce i vynadat, že jsem se omluvil! Fakt, pro dobrotu na žebrotu, ty vole!

Chamurappi:
Nějak moc důvodů, nemyslíš? Byl jsem naštvaný, viděl moc rudě a ani jsem nevěděl, co píšu. Strašně se za to stydím a chtěl jsem to nějak vyžehlit. Jenže mi tady nějak chybí to prkno na přežehlení. Místo toho jste mi sem strčili prkno z lodi ven, svázali mi ruce a nohy a strčili mě z paluby do moře. Po dvou letech jsem se z toho moře konečně dostal, abyste mě tam strčili znovu. Řekni, kde KONKRÉTNĚ vidíš tu sebestřednost. Nechoď kolem horké kaše, nepopisuj jen CO vidíš, ale řekni taky KDE to vidíš! Když řeknu A, musím říct taky B! Zkoušku ohněm na mě nezkoušej. To ti nezbaštím! Jestli mě skutečně chceš spálit, tak mě udej na policii pro nějaký závažný důvod (já nevím, třeba si vymysli nějakou virtuální trestnou činnost, nebo cokoliv závažného). Pokud však máš dostatek soudnosti, tak to NEUDĚLÁŠ, páč by ses sám dopustil trestného činu křivého obvinění. To jen abys věděl, že nejsem tak zlej, jak tvrdíš. Kdybych byl skutečně zlej, tak vám provedu horší věci, než pouhé spamování. To však dělat nehodlám. K takovým zrůdnostem se NIKDY nesnížím. Mám pochopení, když mi člověk nevěří, že jsem mu až příliš lhal. Ale nemám pochopení pro lhaní člověku, co se chce očistit. To je jako bych přišel k faráři se vyzpovídat ze svých hříchů a on mi řekl: "Budiž ti vše odpuštěno, pokud mi seženeš krev jednorožce." Od faráře velice nevkusné a drzé! Takhle to vidím já. Takhle já vidím vás. Zkusil jsem se na to podívat cizíma očima (Arachne), jenže vy jste prokoukli, že to jsem já a hned jste zase zastali to stejné východisko a šup znovu do basy!

Furt jenom odkazujete na nějaké ty prohřešky, furt jenom se vymlouváte, že omluva nebyla upřímná (přičemž byla) a furt jenom poukazujete na ty samý omílačky furt dokolečka. Bohužel, mé možnosti jsou omezené a uznat svou chybu, opustit svou minulost mi umožněno není. Pokud zablokujete přístup z Toru, proxy serverů včetně ČR a vůbec celkový přístup na diskusi, na tom už nesejde. Jedno vám řeknu: Pokud chcete, aby se člověk omluvil a projevil zájem o odčinění, dejte mu k tomu prostor. Dokud bude má IP adresa zablokována, na diskusi budu přistupovat z Toru a české proxy. Budu se všemožně snažit Vás přesvědčit, že na svou minulost chci pohlížet stejně opovržlivě, jako vy. Budu vás chtít přesvědčit, že se můžu zlepšit a že je mi všech zdejších i minulých prohřešků líto. Budu vás chtít přesvědčit, že snaha o odčinění stojí za to a že udělám vše dobré pro to, abych zde mohl znovu fungovat jako jakýkoliv jiný člověk, který sem přišel pro radu či chce poradit. A budu se snažit vás přimět, abyste mou prosbu vzali na zřetel a abychom se společně pokusili o konstruktivní a hlavně objektivní kritiku. Když říkáte, co vám na mě vadí, tak taky řekněte, kde ty vady jsou. Vaše diskuse je založena na kontruktivní kritice. Pokud však uvedete jen obecnou kritiku, kde vlastně vyjmenováváte všelijaké charakterové kazy, ale neřeknete, kde je vidíte, je to jako byste pomlouvali dotyčnou osobu přímo před ní. Takhle já si konstruktivní kritiku nepředstavuju...
Fisir
Profil
Reaguji na RGRlazgwa:
Víš, kdybys mě znal, věděl bys, že mám speciální talent na rozčílení sebeklidnějšího člověka, a že si to vždycky dokážu náramně užít. Nejdříve to na nás zkoušíš s upřímnou omluvou, ale nakonec jako tečku použiješ „ty vole.“ Geniální, přímo z toho sálá, jak ti tečou nervy, ale za každou cenu se snažíš nevypustit ten průjem jako minule. Následně se uklidňuješ poetickými metaforami, přičemž — jako spousta potížistů — to sklouzne k trestným činům, soudům a vyhrožování, jaké zrůdnosti bys nám mohl provést. Pak z nás uděláš bandu nelidů, ale stejně se mezi nás z nějakého důvodu pokoušíš dostat. Vrcholí to ignorováním napsaných faktů (tvoje charakterové vady ti Chamurappi přesně vypsal; tohle se také u výtržníků vyskytuje často) a zajímavým dojmem, že po tobě někdo chce omluvu. Nikdo nechce, aby ses omluvil, protože jsi se ze svých minulých chyb nepoučil, a tak tu stále nejsi vítán. Cpaní omluvy násilím ti v ničem nepomůže.
RGRlazgw
Profil *
Vypsal charakterové vady, ale nenapsal, KDE je vidí! Snažím se ještě ovládat v mezích slušnosti, než bouchnou saze. Vy si s těmi administrátorskými právy hrajete na bohy, a to se mi nelíbí! Tedy nikdo z vás nechce omluvu, nikdo z vás nechce ani hnout prstem, když se člověk snaží svoje chyby napravit. Teď jsi mi napsal, že nikdo z vás nechce omluvu a že cpaní omluvy násilím mi nepomůže. Tak proč jste mi minule psali, abych se omluvil? Mám to ocitovat? Pak jste mi psali, že k omluvě bych měl ještě přidat něco do kapsy hostingu (majitele webu). Tehdy jsem to ještě bral s klidem. Pak jste mi napsali, že omluva se nepřijímá, neboť ty hovna jsou stále na diskusi a nelze zapomenou. To jsem ještě jakž takž skousnul a snažil se vás přesvědčit, že to už je minulostí. Odezva ze sta procent záporná. Pak jste zamkli zpovědnici, což mě nasralo. Nejsem tu vítán? Co mám tedy udělat pro to, abych tu vítán byl? A jak toho mám docílit? Když mi není umožněno vyjádřit lítost, jak se mám zlepšit? Kam chcete vést tuto nekonečnou dlouhotáhlou diskusi, která ještě stále nevykazuje známky nějakého vývoje? Neustále se zde opakují a parafrázují ty samé výroky: "charakterové vady", "výtržnictví", "dojmy", "sálá", "vyzařuje", "potížisté", atd... Tedy vy mi říkáte, abych se zlepšil, ale nedáváte mi k tomu prostor. Tak co vlastně chcete? Zbavit se mě coby nevyléčitelného magora nebo mě přimět k nápravě?


Odpovězte upřímě. Nechci tady číst zase to samé. Jestli mě tu už nikdy nechcete vidět, řekněte to rovnou, nechoďte kolem horké kaše. Přímo řekněte: "Už sem nikdy nechoď, protože jsi hovado, co se neumí chovat a nikdo není zvědavej na tvoje hovna."
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0