Autor Zpráva
besanek
Profil *
Zdravím,
Ve všech prohlížečích se mi stránka http://slowvirus.cz zobrazuje stejně ovšem až na operu, kde se mi menu divně zapouští do sebe, a v IEčkách kde ve verzi 8 mám podivnou mezeru mezi hlavní novinkou a zápasama a nejspíš je to v starších verzích IE ještě horeší. Ovšem jsem nenalezl žádný problém. Budu vděčný za každou pomoc
joe
Profil
V Opeře žádný problém s menu nevidím, závažnější problém je ale třeba na této stránce, kde je web roztáhnutý, chybí někde uzavření tagu, nejspíš hlavního obsahového.

Co se týká menu, nevím proč když na něj najedu, se mi obrázek načítá znovu a přitom je stejný jako ten bez najetí. Navíc taková změna se řeší v CSS a to tak, že do obrázku se dají všechny záložky vedle sebe a pod ně ty samé, ale s hover efektem. Pak se jen mění na každém odkazu pozice toho obrázku.
besanek
Profil *
No myslím že takhle www.besanek.slowvirus.cz/spatne.JPG to levé menu nemá bejt :)
joe
Profil
Aha :-) Toho jsem si nevšiml, že tam má nějaké menu být, stejně jako v Opeře to je i v IE6. Zkus opravit tu chybu, co hlásí validátor, máš tam někde nějaký neuzavřený seznam, třeba to pomůže.
besanek
Profil *
No tak chybu jsem opravil a pořád nic :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0