Autor Zpráva
ONdra28
Profil
Zdravím,

potřebuju si udělat z PC jakoby server resp. na web a pro jiný aplikace.. Volal sem svému ISP jestli mám veřejnou IP..řek že mám. Tak sem si nainstaloval Apache,PHP,MySQL. Zkusil sem teda zadát svou IP do browseru a nic. Tak sem si povolil telnet server u sebe zkoušel sem se telnetnout na HTTP 80ce.. to šlo. Tak sem napsal jiné osobě ať zkusí mou IP v browseru...prej nic že stránka neexistuje. Už teda nevím co povolit/nepovolit, co s tím může být..

Máte s tím zkušenosti či rovnou rady jak to zprovoznit?
Dík za odpovědi..
Joker
Profil
ONdra28:
Nemáte doma router, místní síť, případně na počítači firewall, který blokuje příchozí spojení?
ONdra28
Profil
Mám router no...na firewallu změnit nastavení ?
Joker
Profil
ONdra28:
Mám router no...
Tak v tom případě tu veřejnou IP adresu nemá Váš počítač, ale router. Možná by šlo zprovoznit webserver přímo na routeru, druhá možnost je nastavit na routeru přesměrování portu 80 na Váš počítač.

na firewallu změnit nastavení
Samozřejmě by bylo záhodno, aby příchozí HTTP požadavek prošel přes firewall :-)

?
Před otazníkem se nedělá mezera.
ONdra28
Profil
Takže když si nastavím Port Forwarding..jak to tady mám na routeru..ze všech IP...na TCP protokolu port 80 do mé interní IP 192.168.1.2 (192.168.1.1 má router) tak by to mělo jít?
ONdra28
Profil
Super už to jede ! Hell yeah :-D Dík Jokere za rady.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0