Autor Zpráva
muflik
Profil *
Dobrý den, měl jsem na webhostingu stránku, která fungovala, ale vytvořil jsem si apache,php,mysql server na vlastním pc a stránku jsem si k sobě přetáhl (potřebuji ji hodně upravit)

vše mi funguje, php mi zobrazuje výsledky z databáze a vše je ok..
jenže jakmile se chci lognout do administrace tak to vždy napíše

FF: Spojení se serverem bylo v průběhu načítání stránky ukončeno.
Opera: Připojení bylo ukončeno vzdáleným serverem
IE8: Internet Explorer cannot display the webpage

zjistil jsem, že pokuď v administraci odkomentuju include na dbconnect.php

tak to funguje (samozřejmě bez databáze)

a pokuď do url zadám přímo dbconnect.php, který obsahuje:
@mysql_connect("localhost", "uzivatel", "mojeheslo") or die("1");
@mysql_select_db("mojedb") or die("2");
@mysql_query("set names 'utf8'") or die("3");
echo 'tralala';


tak to spadne a vypíše to ty stejné hlášky

koukal jsem se do error.log apache a vždy po zadání url se mi zapíše (jednou nebo vícekrát) tento odstavec:
[Wed Apr 28 22:05:17 2010] [notice] Parent: child process exited with status 255 -- Restarting.
[Wed Apr 28 22:05:18 2010] [notice] Apache/2.2.14 (Win32) PHP/5.2.12 configured -- resuming normal operations
[Wed Apr 28 22:05:18 2010] [notice] Server built: Sep 28 2009 22:41:08
[Wed Apr 28 22:05:18 2010] [notice] Parent: Created child process 3968
[Wed Apr 28 22:05:19 2010] [notice] Child 3968: Child process is running
[Wed Apr 28 22:05:19 2010] [notice] Child 3968: Acquired the start mutex.
[Wed Apr 28 22:05:19 2010] [notice] Child 3968: Starting 64 worker threads.
[Wed Apr 28 22:05:19 2010] [notice] Child 3968: Starting thread to listen on port 80.


prostě nechápu proč mi to takhle padá a už vůbec ne, že jen někde! :((
psalo mi to taky chybu s mb_crypt ale to sem vyresil ze jsem libmcrypt zkopiroval do windows/system32

používam win7 32b a zkoušel jsem to i ve vmwaru na winXP 32b a tam to zas házelo neočekávaný procesy a občas to i freezlo.. prostě já už nevim co s tím.. tak budu rád za každou radu (pokuď to rychle nevyřešim tak si naštvu DOST lidi a přídu o peníze :((
Kajman_
Profil *
Jak se připojujete k db v té neadministrační části, kde to funguje? Jaký je v tom rozdíl?

A když nebudete potlačovat chybové hlášky díky zavináči, tak se nedozvíte více?

Dokážete se k administrační db připojit v pořádku z jiných aplikací?
Davex
Profil
Toto padání často způsobují nekompatibilní knihovny libmysql.dll a ntwdblib.dll s PHP 5.3 nebo připojení na localhost místo na IP adresu 127.0.0.1 (pokud není záznam pro localhost v souboru hosts). Mrkni do vlákna php 5.3.1 na apache.
muflik
Profil *
Kajman_: v neadministrační části webu includuji stejný dbconnect.php a funguje to.. v administraci to na includu dbconnectu spadne, spadne to i pokuď kód dbconnectu překopíruju do jiného vhostu a pokuď smažu zavináče tak to nepomůže (error_reporting mám nastaven na E_ALL & ~E_NOTICE a chybu vypíše jen pokuď se například nepřipojuji do mysql ale přes odbc)

Davex: dle phpinfo() mám verzi php 5.2.13, libmysql.dll sem pro jistotu stáhnul znova a překopíroval, ale žádná změna.. v .hosts mám záznam pro localhost a pokuď to přepíšu na 127.0.0.1 tak to padá pořád

v IE7 to hodí : V aplikaci Apache HTTP Server došlo k problému a je třeba ji zavřít. Omlouváme se za vzniklé potíže.

možná skusím někde sehnat starší verzi php.
__construct
Profil
muflik:
možná skusím někde sehnat starší verzi php.
alebo novšiu ?? PHP 5.3.2
Kajman_
Profil *
Ta libmysql.dll se občas najde nějaká starší někde v %PATH%.
muflik
Profil *
__construct: php 5.3.2 jsem zkusil, ale nepomohlo mi to.. možná je to tim, že už mám trošku chaos v těch knihovnách :)
Kajman_: já sem novou libmysql hodil do system32 a jinde myslim, že neni.. ale už jsem to vyřešil tím, že jsem to hodil na jeden novej free hosting, kterej je rychlej jako blesk, má to php i mysql a funguje mi to tam dobře, takže tam to i dodělam a čas ukáže co dál :)
__construct
Profil
odporúčam Ti odinštalovať to všetko a vymazať nejaké tie knižnice a nainštalovať WAMP .. ja som s ním ešte problém nemal ..
bohyn
Profil
muflik:
Správná libmysql.dll je někde v adresáři kde je nainstalována MySQL (nevim přesně kde, už je to dýl co sem to naposledy instaloval na Win). Stažená z webu nemusí být ta pravá.
Nepovaluje se nějaká libmysql.dll přímo v instalačním adresáři PHP?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0