Autor Zpráva
Smilee
Profil *
Na doméně třetího řádu na webnode.cz mám stránky s článkama. Jedná se asi o tři sta článků. Stránky se staly nepřehledné a chtěl bych je přesunout na webzdarma. Ale protože články na webnode jsou řazeny do kategorií potřebuji poradit jak to celé udělat. Já bych totiž chtěl, aby například

moje-stranka.webnode.cz/muj_clanek_o_vakcinach
byl přístupný přes
moje-stranka.wz.cz/muj_clanek_o_vakcinach

ale zároveň aby ten systém mohl interně nějak dohledat v jakém adresáři se ten článek skutečně nachází. Takže bych tam chtěl mít pole článků, které se načte a najde správný adresář a vyplyvne adresu například:
moje-stranka.wz.cz/zdravi/vakciny/muj_clanek_o_vakcinach
Tato informace by ale neměla být v tom url, protože url má být podobné s adresou na webnode, jen se záměnou domény.

Dá se něco takového udělat pomoci .htaccess a inkludovaného souboru?
Kajman
Profil
Ano, nejjednodušší je udělat si 300 pravidel pro změnu url. Pokud tedy na webnode vůbec .htaccess funguje.
Smilee
Profil *
Snad by skript v .htaccess měl vnitřně měnit adresu
moje-stranka.wz.cz/muj_clanek_o_vakcinach
na něco takového?
moje-stranka.wz.cz/include.php?search=muj_clanek_o_vakcinach
ale na venek by byla stále viditelná jako moje-stranka.wz.cz/muj_clanek_o_vakcinach ?


Kajman:
Na webnode přesměrování asi jedině přes JS.
Ale tady je to na webzdarma tam to bude hostované.
Kajman
Profil
Podstrčení všeho na include.php bude skoro to stejné, jako ukázka Řešení některých častějších problémů (FAQ) » Univerzální obecné pravidlo
Smilee
Profil *
Dík, snad to zvládnu.
Kajman
Profil
Ještě si rozmyslete, zda do toho neinvestovat kromě spousty času i trochu peněz a nepřesunout to hned na svoji doménu. Takto to je přesun z bláta do louže.

Když máte svoji doménu, tak na přesuny máte mnohem lepší kontrolu a uživatel se o nich ani nemusí dovědět, protože url zůstává stejná i při správné změně hostingu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0