« 1 2
Autor Zpráva
Bubák
Profil
Michal Kolesa:
To není recenze, ale oficiální anotace.
Na obrázku žádnou anotaci nevidím, ztratili jsme spoustu času.
_es
Profil
Bubák:
Na tom prvom odkaze anotácia je a o tom bola väčšina diskusie.
V tom druhom odkaze je vlastne len nadpis, autor a obrázok vrchnej časti knihy, čo asi by malo byť v poriadku podľa všetkých.
Michal Kolesa
Profil
Petr ZZZ:
Nevím, zda na ten obrázek knihy nepotřebuješ svolení vlastníka práv, tedy asi nakladatele.
Obrázek není převzatý, ale naskenovaný.
Bubák
Profil
_es:
Na tom prvom odkaze anotácia je a o tom bola väčšina diskusie.
Tak to se omlouvám, byl jsem líný nechat si zobrazit obrázek z webu, který mi házel klacky pod nohy.
Petr ZZZ
Profil
Michal Kolesa:
Obrázek není převzatý, ale naskenovaný.

Má tato poznámka mít nějaký smysl? Jde o to, zda a pro jaký účel smíš nebo nesmíš kopírovat knihu nebo její část, na metodě kopírování nezáleží. Co na to kniha? Bývá to v knihách napsané. (Dovolím si poznamenat, že není málo jedinců, kterým může troušení otázek či poznámek podobně zbytečných jít na nervy.)
_es
Profil
Petr ZZZ:
Nepreháňaš trochu?
Obálka knihy je snáď priamo určená na jej verejné prezentovanie.
To by si mal každý, kto odfotí vnútrajšok kníhkupectva, pýtať dovolenie od vydavateľstiev všetkých kníh, ktoré tam boli?
Michal Kolesa
Profil
Zveřejnit název, autora,... legální je, dokonce nutný a přidat jako bonus obrázek obálky, aby ji člověk lépe našel v knihovně legální není? Není to trochu na hlavu?

Pro jsou pro NEKOMERČNÍ web takové obstrukce? Nějaký podnikatel, co má eshop a vydělává na tom tam to chápu tam cizí práci využívá ke svému obohacení, ale pokud nějaký franta z horní dolní chce zabít čas a zároven něco udělat pro druhé a nemá z toho nic než jen dobrý pocit.
Petr ZZZ
Profil
_es:
Nepreháňaš trochu?
Cituji sám sebe z předchozí strany tohoto vlákna, myslel jsem to tak, jak jsem to řekl: Nevím.

[#7] Michal Kolesa:
Konkurovat komerčnímu záměru nabídkou zdarma je nekalá soutěž. Navíc: Konkurovat můžeš vlastním produktem, ne ukradeným.

Jestli bude nakladatelství rádo, zda a jakou formou budeš na svém webu propagovat jejich knihu, to se dozvíš tam, ne zde. Podobně jako _es si myslím, že budou rádi, ale v této diskusi patrně nebude nikdo, kdo by byl nakladatelstvím pověřen takové věci povolovat. Zeptej se tam, ne tady. Jejich svolení potřebuješ. Nevyžádat si souhlas je spekulace a je jedno, nakolik je opodstatněná. Pokud jsi tak hluboce přesvědčen o tom, že budou rádi, proč se jich properuna nezeptáš? Nemají mejla?
Michal Kolesa
Profil
Petr ZZZ:

Konkurovat komerčnímu záměru nabídkou zdarma je nekalá soutěž.
Kdyby se to vzalo doslova tak by nekalo soutěží bylo, i to, že Albert prodává rohlík za 1,2 a Penny market za 0,90

V dnešní době vymslet něco co ještě někdo nevymyslel je dost těžké.

Jestli bude nakladatelství rádo, zda a jakou formou budeš na svém webu propagovat jejich knihu

Já ji nepropaguji, já jsem nemom napsal, že informace pro web jsem čerpal z ní a z mnoha dalších.

proč se jich properuna nezeptáš
Vy myslíte, že se budou se mnou bavit? Pokud bych byl nějaký velký podnikatel co by rozjížděl velkovýdělečný projekt tak by se se mnou třeba bavili a chtěli provizi.

Já od svého projektu nic neočekávám, maximálně, že budu dostávat maily, že jsem *****.
Michal Kolesa
Profil
Pro admina slovo debi... není vulgarismus, ale označení člověka s nižší inteligencí
Slovník cizích slov
Wikipedie
tak nevidím důvod, proč se cenzuruje.
DoubleThink
Profil *
Michal Kolesa:
Pro admina slovo debi... není vulgarismus, ale označení člověka s nižší inteligencí
Co naděláš, **** je zase ženský reprodukční orgán.
Petr ZZZ
Profil
Michal Kolesa:
Já od svého projektu nic neočekávám, maximálně, že budu dostávat maily, že jsem *****.

Neviděl bych to na tvém místě tak černě. Ať jsi jaký jsi, jsi slavný. Udělej web, dej na něj placenou reklamu, kdoví – třeba nakonec vyděláš.

(V rohlících máš zmatek.)
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0