Autor Zpráva
flavicius
Profil *
Ahojte všichni webdesignéří :).

Děsně mě zajímá odpověď na tuto otázku, a tak jsem založil menší anketu, kterou bych potřeboval rozšířit mezi lidi, aby měla smysl. Mohli byste zahlasovat a eventuálně i twítnout nebo fejsbůknout?

Děkuji všem

P.S. Možná jste si toho již někdo všiml na twitteru, mám tam něco přes stovku retweetů. Proto budu rád za každý odkaz na facebooku (ale samozřejmě i všude jinde) ;-)
Joker
Profil
flavicius:
Možná jste si toho již někdo všiml na twitteru, mám tam něco přes stovku retweetů. Proto budu rád za každý odkaz na facebooku
Mno, jestli se ta anketa bude primárně šířit po Twitteru a na druhém místě po Facebooku, tak to nemá moc vypovídací hodnotu :-)

Jinak co jsem četl, tak Facebook je u nás poměrně rozšířený, zatímco Twitter je hodně populární hlavně v USA a UK a jinde ve světě je to spíš okrajová záležitost.
flavicius
Profil *
Joker:
No, ono to bude mít vypovídající hodnotu, ovšem jen na určitou skupinu uživatelů. Myslím, že mnozí uživatelé facebooku ani neví, co to Twitter je, takže to asi tak...
Lexter
Profil
flavicius:
No, ono to bude mít vypovídající hodnotu, ovšem jen na určitou skupinu uživatelů.
:D

Ne a ne, pokud ti to stačí tady.
Chamurappi
Profil
Reaguji na flavicia:
Jaký to má smysl? To můžeš udělat rovnou anketu na Facebooku, kolik lidí používá Facebook.
jrm
Profil
Ne a ne. :-P
flavicius
Profil *
Lexter:
Cauves, ty zijes? :)

Vsechno vysvetlim u vysledku.
Lexter
Profil
flavicius:
Ne ne, píšu ze záhrobí. Jinak abych nebyl úplně ou tů (totálně mimo). Fejsbůk a Twít mě nijak neberou. Chápu je sice i jako zdroj informací, ale je to vlastně bluvár, který mě nezajímá.
flavicius
Profil *
Lexter:
Pardon, jsem se měl zeptat, jak žiješ ;). Ale to sem netahejme...

Bulvár si z toho uděláš sám tím, že sleduješ bulvárníky :).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0