Autor Zpráva
laijk
Profil
Chcel by som spraviť stránku, ale neviem o čom, napadlo ma niekoľko vecí, ale neviem či by to bolo ono, chcel by som nejakú kde by sa užívatelia radi vracali, samozrejme by som ju aktualizoval, neviem o čom mám písať aby to pritiahlo ľudí, použijem samozrejme aj PHP a MySQL, budem rád za nápady
pcmanik
Profil
laijk:
Toto je fakt dost cudna otazka... Stranky na vsetko mozne aj nemozne uz existuju, a ak vazne nemas nijaky napad, tak sa ti ani poradit, alebo usmernit neda.
Jan Tvrdík
Profil
O čem udělat stránku?
O čem udělat web
O čemvytvořit web
laijk
Profil
pcmanik:
ja viem, že to je trocha čudná otázka, ja mám nejaké nápady, ale možno niekto poradí niečo lepšie
Jan Tvrdík:
ďakujem, pozriem si to :)
Krakatoa
Profil
Nejlepší je udělat web, který řeší nějakou lidskou potřebu. Mezi základní lidské potřeby podle Maslowovy pyramidy patří potřeba pohlavního styku. V případě, že tato potřeba není uspokojena, tak se většinou nahrazuje sebeukájením (masturbací). Erotických webů je spousta, ale co tak vytvořit web, který bude zaměřen na specifickou část lidské populace, např. podle tohoto článku na wikipedii Pedofilie se udělal v roce 1989 průzkum u vzorku vysokoškolských studentů s výsledkem: "Z tohoto vzorku 21 % přiznalo sexuální přitažlivost k některým malým dětem; 9 % udávalo sexuální fantazie zahrnující děti; 5 % přiznalo masturbaci s těmito fantaziemi a 7 % připustilo možnost sexuálních aktivit s dítětem, pokud by se mohli vyhnout odhalení a potrestání.". Myslím, že v dnešní době by to číslo bylo ještě vyšší. Na jednom fóru jsem si dal do podpisu fotky a začali mi chodit PM, kde že se dají takové fotky sehnat. Tudíž navrhuju udělat stráku s mladýma modelkama, páč takových webů moc není, jako např. nonude-free-galleries.com. A udělat to tak, aby se vlk nažral a koza zůstala celá, tudíž aby se neporušoval zákon. Až takový web uděláš, tak to hlavně nedělej placené a nedávej tam moc reklam.
Jestli tento návrh nevyhovuje, co tak udělat kvalitní web o hackingu? Žádný kvalitní neznám, krom tohoto: www.europ-hacking.php5.cz (názor na stránku).
pavuk
Profil
Nezlob se na mně, ale musím použít citaci: "Nemáš-li co říct, mlč".
laijk
Profil
Krakatoa:
viem, že je to jedno z najhladanejsích vecí na internete ( keď nie najhľadanejšie ), ale o tom by som nechcel robiť, a o hackingu toho veľa neviem tak to asi tiež nie, ale ďakujem za nápady
pavuk:
už som písal, že ja mam asi tri nápady, ja som sa len pýtal či by mi niekto neporadil o niečom načo by užívatelia radi chodili, len som sa pýtal na nejaké nápady
Petr ZZZ
Profil
laijk:
To je podobné, jako kdyby ses ptal: Chci napsat knihu, která se prodá v milionovém nákladu, ale nevím o čem. Poraďte.

Bereš to ze špatného konce a to je špatné znamení. Lepší by bylo, kdybys cítil potřebu zeptat se "mám lidstvu co říct, ale nevím jak – je lepší internet, potištěný papír nebo hlásná trouba?"

laijk:
už som písal, že ja mam asi tri nápady
A které?
laijk
Profil
Petr ZZZ:
no ja som to až tak nemyslel ako ty s tou knihou, iba som chcel radu o čom robiť aby stránka niečim zaujala, nechcel som tam písať všetko z vlastnej hlavy-to by som sa nemohol takto pýtať, iba som si chcel prečítať nejaké nápady- napr. spraviť stránku o PC hrách, hudbe - to je jedno o čom, Krakatoa mi napísal 2 nápady, ale bohužial o erotike nechcem robiť a o hackingu keby som robil tak by som musel všetko skopírovať z iných stránok aby tam niečo bolo, o tých PC hrách alebo o hudbe by som mohol robiť o rôznych kategóriách a vedel by som to spraviť oveľa lepšie ako napr. o hackingu, takže ja som chcel iba tie nápady/návrhy, napísal som to hore
Krakatoa
Profil
laijk:
a) my nevíme co tě zajímá
b) my nevíme co bys chtěl dělat
c) návrhů a nápadů je asi tolik co ukradených propisek u klausů

Jdu pokračovat v generování nápadů/návrhů.
Pokud bydlíš na vesnici, má tvá vesnice webovky?
laijk
Profil
Krakatoa:
áno má, ale asi spravím o nejakých PC hrách alebo o niečom podobnom, o pár dní začnem robiť, možno ma napadne niečo lepšie
Chamurappi
Profil
Reaguji na laijka:
Před pár lety tu padl obdobný dotaz, s obdobnými odpověďmi. Stále si myslím, že u nás schází kvalitní zdroj informací o fytopufu.
Joker
Profil
Chamurappi:
Za chvíli z toho bude takový řetěz jako kdysi dávno vtip o blondýně :-)

laijk:
Dají se udělat vlastní osobní stránky, stránky o svých zálibách anebo se přidat k někomu, kdo ten nápad má.
Petr ZZZ
Profil
Joker:
vtip o blondýně :-)

"Franto, co máš s okem?"
"Ale, sousedka mě šťouchla klacíkem."
"Jako náhodou?"
"Ne, klíčovou dírkou."

(Ta sousedka byla blondýnka.)
(Jsem nic o blondýně honem nenašel, no.)

laijk:
Udělej vtipný web o Chucku Norrisovi, ale bez kopu s otočkou. Toť mezera v trhu. (Chuck může být blonďatý.)

(Historka s klacíkem volně přetlumočena z Anonym 2005, Špalíček dobrých českých vtipů, Levné knihy KMa, 562 pp., ISBN 80-7309-246-8.)
laijk
Profil
Chamurappi:
neviem čo to je ten fytopuf
Joker:
aj nad tým som premýšlal :) ale radšej by som chcel niečo iné, aj keď ani to nieje zlý nápad
Petr ZZZ:
No keby som spravil o Chuckovi Norrisovi, ale bez kopu s otočkou to by všetci vedeli, že to je fake :D ale vtipy o ňom sú už otrepané a o ňom keď sa píše tak iba vtipy.
Joker
Profil
Petr ZZZ:
(Jsem nic o blondýně honem nenašel, no.)
Já měl na mysli něco úplně jiného, „Vtip o blondýně“ byl vtip sám o sobě, princip byl napsat na blog, že jsi jinde četl skvělý vtip o blondýně a dát odkaz. Odkaz vedl na zápisek někoho jiného o tom, že četl skvělý vtip o blondýně a odkaz, vedoucí na zápisek někoho dalšího o skvělém vtipu o blondýně a odkaz, a tak dále.
Narážel jsem na to, že to padl obdobný dotaz je odkaz na starší vlákno, ve kterém je zase odkaz na starší vlákno, atd.

laijk:
Takhle jsou asi tři druhy webů:
1. Nějaká služba pro uživatele. Tam je myslím právě ten nápad stěžejní část projektu.
2. Informativní. To asi nejde dělat o něčem o čo se člověk nezajímá.
3. Zábavné. Otázka, kde vzít materiál.
Petr ZZZ
Profil
Joker:
Já jsem to pochopil a samozřejmě první, co jsem udělal, bylo, že jsem si všechny ty odkazy na odkazy na odkazy o fytopufu proklikal až k prvopočátku. Imaginární blondýna se po tuším třetím kliknutí zasekla, tak jsem chtěl posloužit aspoň nějakou "opravdovou". :)
Plaváček
Profil
Chamurappi:

u nás schází kvalitní zdroj informací o fytopufu

I frtokluf je, myslím, celkem neprávem opomíjen :)
laijk
Profil
A co to přesně je ten fytopuf?

Něco jako kládoblah, ale trochu měkčí.


-je to pre mňa španielska dedina, najprv by ste mi mohli vysvetliť čo je to kládoblah :D nepochopil som čo je ten fytopuf, a o frktoklufovi ani nehovorím.
Joker:
ďakujem za rozdelenie webov, snáď sa rozhodnem ľahšie :D ale už to nechám tak, nejak sa rozhodnem, po založení tejto témy mám asi o dva nápady viac, čiže trocha pomohlo, ale už to je trocha od témy alebo sa mi to zdá pretože neviem čo znamenajú tie výrazy, ale asi to bola zbytočná téma, je ich tu niekoľko, a keď ešte niekto založí podobnú zrejme mu vôbec nepomôže.
Plaváček
Profil
laijk:

Já se ti pokusím pomoci. Řeknu to takhle: pokud nevíš, o čem udělat web, prostě ho nedělej a věnuj se něčemu jinému. Fakt to nemá cenu.

Pokud ale o sobě víš, že něco umíš, nebo znáš víc, než spousta ostatních kolem tebe, vyrob si web a piš o tématu, které tě baví a rozumíš mu. Je pravděpodobné, že někdo se stejnými zájmy se najde.

Lepší radu opravdu nemám.
joe
Profil
Tak udělej web o tom, o čem udělat web :-)

Pokud tě nic nenapadá, tak neztrácej čas s děláním zbytečných webů.
laijk
Profil
Asi máte pravdu, ale ešte si to premyslím, ďakujem za rady :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0