Autor Zpráva
p3xtr
Profil *
Prý kopíruji web jednomu člověkovi (vydeleknanetu.majestat.cz), můj web je vydelavej-penize.huu.cz. Prosím neberte ohledy na téma, ale na situaci :D. Začalo to tak že majitel webu mi napsal, že mu mám na můj web umístit jeho banner jinak to bude řešit jinak. Řekli mi, že se bude soudit atd... Můj web se mi zdá zcela odlišný a navíc je na webgarden.cz, což je zdarma, prostě free web. Doufám, že mě chce jen zastrašit, pouze bych se rád ujistil. Co myslíte? Díky za odpovědi...
Taurus
Profil
A co chceš vědět? Pokud ho kopíruješ, tak je dobře, že si to nenechá líbit a pokud ho nekopíruješ, tak se nemáš čeho bát.

Je to podobné, např. hned favicona je do očí bijící. Zmiňovat webgarden v tomto ohledu nemá smysl. Kdybys něco okopíroval a dal to free, tak to není argument...
Marek Prokop
Profil
Vy nevíte, jestli něco děláte, a musíte se na to ptát ostatních?
p3xtr
Profil *
Já ho ale nekopíruji, tak se koukněte co na to říkáte úplně jiné co?
shaggy
Profil
p3xtr:
Já ho ale nekopíruji
No vidíš, sám si si odpovedal. Rovnako mu môžeš ty napísať, že on kopíruje teba a chceš, aby si na svoj web umiestnil tvoj banner.
Petr ZZZ
Profil
Otázka se mi jeví stejně zbytečná jako oba weby a odpověď na ni musí autor znát sám. Zamykám a možná bych to vlákno vůbec smazal.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0