Autor Zpráva
Dastin
Profil *
Ahoj všem, řeším teď na Facebooku menší problém.

Spravuji na Facebooku stránku jedné nejmenované hospody, vyplněné všechny informace (pravdivě), je navštěvovaná aktualizovaná, cca 1100 fanoušků, tak jsem naivně očekával, že se tato stránka zároveň bude hlásit jako Facebook místo - hospoda snad místo je, pokud se nemýlím... :-)

Sám tuto funkci nepoužívám (stejně jako mnoho dalších, mozkem myslících, lidí) a nejsem si zcela jist jeho funkcí.

Co čert nechtěl, vzniklo samozřejmě asi milión duplikátů s neúplnými, neaktuálními či stylisticky nevyhovujícími údaji... :D Nahlásit duplikát mi nejde, protože moje stránka není považována za "místo".

Nebudu lhát, začíná mě to přivádět k šílenství... :D

Máte někdo tip, jak na to?

Předem díky za reakce!
Juandev
Profil
Dastin:
Nebudu lhát, začíná mě to přivádět k šílenství... :D

Dovolím si off topic. Já bych měl na to mnohem tvrdší slova než šílneství. Ale je to asi tak, že když tam chce člověk od toho něco, tak s tím musí bojovat. To je jako boj s IE při webdesignu, nebo větrnými mlýny v La Manche.
ninja
Profil
Dastin: Je facebook stránka hospody správně označena jako "místní podnik - restaurace"? Pak by mělo být možné pracovat s duplikáty.
Dědeček
Profil *
Pokud je to označene jako restaurace nebo cafe a maš vyplněnu spravně adresu (ukázana mapa v informacích) je to automaticky považováno za místo
Dastin
Profil *
Díky za tipy, zkusíl jsem upravit adresu (smázáním mezery v PSČ), tak budu doufat v zázrak... :-)
Dastin
Profil *
EDIT:
Tak mezeru jsem nechal, možná pomůže změna města z "Praha" na "Prague" (taková blbost mě stála několik let života... :D). Snad to pomůže (resp., mohlo by...).
Dastin
Profil *
Asi takhle, proč se tohle nebere jako místo? Vše vyplněno, správně,...
Jak se mám zbavit duplikátu?
Dastin
Profil *
Tak už snad naposledy:
Místo už to vskutku je, ale stále mi duplicitní stránka nelze nahlásit jako duplicitní, protože prý nezadávám existující název... :-/ Btw., jak někdo označí, že tam vskutku byl a zaručí tak, že označil to "správné"? Aby opět nevznikaly duplikáty... :)
Facebook je cesta do pekel... :D
Pavel Kilian
Profil *
Já bych měl opačný problém. Jak smazat všechna Facebook Místa, která ukazují na mou stránku? Dá se funkce Facebook Místa pro mou stránku úplně vypnout?
Marschmallow
Profil
Pavel Kilian:
Nedá, jak by asi potom dopadli lidé, co by jim v příspěvku chybělo místo?

To je to samé jako místní návrh odregistrace uživatelů - jak by dopadli uživatelé, co reagovali na smazaného uživatele? To by se jim změnila statistika? Nebo co?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Kategorie Obsah webu se věnuje otázkám:
  • autorského práva,
  • o čem a jak psát,
  • sociálních sítí.

Upozorňujeme, že názory ajťáků a právníků se mohou dost lišit. Počítejte s tím, že na této diskusi jsou inteligentní lidé s obecným právním rozhledem, můžou vám poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžou poskytnout žádnou garanci, že neskončíte za mřížemi. Na opravdové konzultace si pořiďte opravdového právníka.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0